Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez co nieco napisze :) podobnie jak Wy jestem zbulwersowany tym co sie u nas dzieje , co najgorsze to to ze wszystko idzie w mega szybkim tempie do gory a moje zarobki stoja :bag: i teraz musze zdobywac kolejne "noble" z dziedziny ekonomii aby sobie jakos z tym poradzic , ale UWAGA !! ACTA to wcale nie jest sprawa polskiego rzadu , sprawa jest taka ze 6 Panstw podpisuje ACTA i reszta w UNII odgornie to przyjmuje ...i tak jest wiec to wlasnie UNIA ROBI NAM KRZYWDE, Polska moze tylko wprowadzic jakies tam klauzule co do niektorych punktow ktore nam nie odpowiadaja itd itd , rzad mowil o pakiecie ustaw chroniacych spoleczenstwo przed gigantami wiec tutaj bym wysluchal co maja do zaoferowania , tutaj jeden z kolegow napisal ze narzuca praktycznie wszystko , prawo , oplaty,doplaty itd , co do doplat to widze jak Rolnikom sie zyje ..wybaczcie nie stac mnie na 3 nowe ciagniki za pol miliona a czesto takie widuje , samochody prywatne ..nie rzadko widze aby przyjezdzali na pole mercedesem S klasa , nawet zwykly pijak i nierob ktory ma nawet nie duzy kawalek pola ok 5-10 hektarow ma dochod miesieczny NETTO 5-6 tys pln SREDNIO jesli jest SREDNI sezon , (mowa oczywiscie o tym ze te powiedzmy pol roku pracuje a pol roku szykuje pole itd) ale rozkladajac na miesiace tyle mniej wiecej ma , info z pierwszej reki bym powiedzial !

WOZ-u, rozumiem Twoja frustracje , rowniez jestem rozczarowany tym co sie dzieje i powiem na glos , glosowalem na po , ale nie oddalbym wladzy w rece czlowieku dzieki ktoremu gaz nam podrozal 4 razy i to dosc znacznie ! ze musielismy korzystac z zapasow naszych i podpisac kolejne niekorzystne umowy oczywiscie za "podskakiwanie" , obrazanie kanclerz niemiec tez nie sadze aby to byl dobry pomysl. wyobrazasz sobie ze po kilku takich "fikolkach" w koncu ktos by sie zdenerwowal i zbrojnie nas zneutralizowal ? bo ja sobie to potrafie wyobrazic, powiem wprost nie ma na kogo glosowac od 20 lat te same twarze

powiedzcie co zrobic aby wyjsc z uni ?! bo to jest moim zdaniem problem i tak glosowalem na TAK - tyle ze jak jeden z kolegow napisal mialo to wygladac zupelnie inaczej !!!!

Edytowane przez Mazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiedzcie co zrobic aby wyjsc z uni ?! bo to jest moim zdaniem problem i tak glosowalem na TAK - tyle ze jak jeden z kolegow napisal mialo to wygladac zupelnie inaczej !!!!

No właśnie , chętnie zagłosuję na kogoś kto nas z tego ***** wyciągnie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez co nieco napisze podobnie jak Wy jestem zbulwersowany tym co sie u nas dzieje , co najgorsze to to ze wszystko idzie w mega szybkim tempie do gory a moje zarobki stoja i teraz musze zdobywac kolejne "noble" z dziedziny ekonomii aby sobie jakos z tym poradzic , ale UWAGA !! ACTA to wcale nie jest sprawa polskiego rzadu , sprawa jest taka ze 6 Panstw podpisuje ACTA i reszta w UNII odgornie to przyjmuje ...i tak jest wiec to wlasnie UNIA ROBI NAM KRZYWDE, Polska moze tylko wprowadzic jakies tam klauzule co do niektorych punktow ktore nam nie odpowiadaja itd itd , rzad mowil o pakiecie ustaw chroniacych spoleczenstwo przed gigantami wiec tutaj bym wysluchal co maja do zaoferowania , tutaj jeden z kolegow napisal ze narzuca praktycznie wszystko , prawo , oplaty,doplaty itd , co do doplat to widze jak Rolnikom sie zyje ..wybaczcie nie stac mnie na 3 nowe ciagniki za pol miliona a czesto takie widuje , samochody prywatne ..nie rzadko widze aby przyjezdzali na pole mercedesem S klasa , nawet zwykly pijak i nierob ktory ma nawet nie duzy kawalek pola ok 5-10 hektarow ma dochod miesieczny NETTO 5-6 tys pln SREDNIO jesli jest SREDNI sezon , (mowa oczywiscie o tym ze te powiedzmy pol roku pracuje a pol roku szykuje pole itd) ale rozkladajac na miesiace tyle mniej wiecej ma , info z pierwszej reki bym powiedzial !

Co do Twojej wypowiedzi, to zgodze się apropo ACTA ale drugą częścią to dowaliłeś stary...tak sie składa , że mój Tata ma taki kawałek ok 10 hektarów jak wspomniałeś i zastanów się co piszesz, bo takich bzdur dawno nie słyszałem,eskami to latają ale wielohektarowi chyba, posiadający czyt. kilkaset h a nie tacy ludzie. Twoje "info" z 1 reki...bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolnikiem nie jestem , nie wiem do czego sa jakie doplaty kiedys kolega ktory jest bezposrednio w temacie mi tlumaczyl do czego sa jakie doplaty i co sie "oplaca miec" a czego sie "nie oplaca" ze wzgledu na oplaty ,dochodzy,sprzedaz itd itd i z tego co on zarabial wnioskuje ze albo mial jakis drugi interes nielegalny albo po prostu zna sie na rzeczy i wie gdzie szukac pieniedzy ,i propo 1 reki to nie bede Ci udowadniac, ale tak jest , nie jest to dla mnie wyrocznia ale podchodze jak do wszystkiego z lekkim dystansem wiec po prostu moze dostalem przejaskrawione info ale nie sadze.

jesli sie pomylilem w osadzie Twojej osoby , to przepraszam , nie znam sie za co sa jakie doplaty mowie co slyszalem i tego co widze na codzien bo mieszkam "wsrod pol"

Edytowane przez Mazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolnikiem nie jestem , nie wiem do czego sa jakie doplaty kiedys kolega ktory jest bezposrednio w temacie mi tlumaczyl do czego sa jakie doplaty i co sie "oplaca miec" a czego sie "nie oplaca" ze wzgledu na oplaty ,dochodzy,sprzedaz itd itd i z tego co on zarabial wnioskuje ze albo mial jakis drugi interes nielegalny albo po prostu zna sie na rzeczy i wie gdzie szukac pieniedzy ,i propo 1 reki to nie bede Ci udowadniac, ale tak jest , nie jest to dla mnie wyrocznia ale podchodze jak do wszystkiego z lekkim dystansem wiec po prostu moze dostalem przejaskrawione info ale nie sadze.

jesli sie pomylilem w osadzie Twojej osoby , to przepraszam , nie znam sie za co sa jakie doplaty mowie co slyszalem i tego co widze na codzien bo mieszkam "wsrod pol"

spoko ;) tak tylko sprostowałem nie przedłużając powróćmy do tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...