Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem wyglada tak, autko postoi 5dni i juz nie odpali. Tak mam juz od bardzo dawna i nigdy nic z tym nie robilem, gdyz auto uzywalem codziennie i nie bylo problemow. Jednak pomalu E30 szykuje sie na emeryture lub chodz niedzielne jazdy i chcialbym ten problem zlikwidowac. Ten moj aukumulator to jakis tani ale jeszcze na gwarancji, zalozylem drugi bo myslalem ze to jego wina i ten drugi po 2dniach pusty. Wiec moje pytanie jak znalesc uciekajacy prad, za pomoca czego Amperomierza??

P.S szukalem podobny temat i wszedzie te problemy dotycza E39 i slynnego jeza..... :lol::lol::lol: Niebardzo wiem gdzie szukac bo w E30 niema zabardzo elektryki i niema sie co popsuc... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo mi 0,15A.... Po otwarciu dzwi (wlaczeniu dwoch zaroweczek podswietlenia wnetrza) wzroslo do 1,5A. Wiec 0,15A wydaje sie malo ??pytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw

Nie wiem, czy dobrze pamiętam... Ale żeby było ok, to powinieneś mieć 0 zamiast tej jedynki ;). U mnie też akumulator siadał, okazało się że lampka w bagażniku nie rozłączała. Jak się nie mylę, to na zgaszonym pobór powinien być w zakresie 0,02-0,05.

Edit: jak nie masz podłokietnika z tyłu żeby zajrzeć w kufer, to kumpel podsunął szybki patent żeby to sprawdzić. Włączasz kamerę w telefonie, rzucasz w bagażnik, zamykasz, otwierasz i odtwarzasz wideo...:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze liczę, to taka żarówka pobiera ~0,4a, więc w sumie i tak więcej niż jest u Ciebie... U mnie taka pierdółka wystarczyła, a było to jesienią, bez mrozów.

Pobór prądu niby masz mniejszy, może jak dojdą do tego obecne temperatury, to potrafi to rozładować aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,15Amper, to oznacza ze 0,15Amper pobiera na 1godz czasu?? czy jak to dziala?? Bo jesli tak to od pelnego do zera moj akumulator powinien sie rozladowac w 2tygodnie. Zima faktycznie moze to zajac 5dni ?? pytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek jeżeli chodzi o takie pierdółki typu zaróweczki sreczki i pobór prądu to szukaj tutaj http://www.elektroda.pl

Mi tam zawsze pomagają.

Apropo tej żarówki to wątpie. Pobór aż tak duży nie jest aby rozładować akumulator, z drugiej jednak strony na zarówke za duży.

Najprostsza metoda?

Wykręć żaróweczke i patrz co się dzieje.

Dziwie się jak to jest ogólnie bo mój akus jest od jakiegoś volvo, cieknie z niego, poodzierany poobijany; Auto stało tydzień na tych mrozach włączałem radio na długi czas i po tym tygodniu ciągnął tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...