Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w tytule , dziś auto zaczęło szarpać podczas jazdy ,objawy- na ułamki sekund zaczyna przerywać tak jakby nie dostawał paliwa , na postoju , wolnych obrotach chodzi niormalnie .W tym przypadku podejrzenia moje skierowane są ku przepływce , miał z Was ktoś może takie objawy ? a może jakiś mechanior wie z praktyki co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w sumie troche podobne objawy, wymieniałem pompę pod progiem i ***** to dało. Finalnie okazało się, że pompa w baku zeszła...

http://www.maxbimmer.pl/f69/e46-blad-low-fuel-pre-supply-presure-problem-10130/

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc problem już rozwiązany , ale po kolei .

Jechałem przedwczoraj do Jara na kompa , ale niestety nie dojechałem :(, musiałem scholować furę do garażu teścia ( wyposażenie jak w warsztacie:-P)i niestety postała sobie jeden dzionek . Wczoraj podłączyliśmy kompa i wyskoczyło cuś jak injektor zillinder 1 (wtrysk na 1-szym cylindrze) , praktycznie od ręki został wymieniony coś ok 20min:4:i śmiga . możliwe że ten co wyskubałem jest dobry , tylko wydmuchało miedzianą podkładkę pod wtryskiemi i już zaczął robić się "żużel" w gnieździe w którym osadzony jest wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Edu nic takiego nie było , tylko poszarpywania , z początku myślałem ,że mi kobita zatankowała Pb:mrgreen: ale nie , już się oduczyła od benzyny .

na dzień dzisiejszy po podpince kompa na odpalonym silniku , wskazania wtrysków na cylindrach 1)0,18 2)0,00 3)0,21 4)0,00 tak więc prawie ideały:) podczas jazdy wskazania się nie zmieniają nawet przy sporym bucie , dymak normalny jak z dyszelka, bez czarnych chmur:4: .

podkładki dziś dostałem , jutro sobie podmienię <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...