Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow

Posiadam w swojej buni chip DS tuning podnoszacy moc o ok 35km i 70Nm

Tak on wyglada:mrgreen:

hpim4536.jpg

Czy ma ktos cos podobnego czekam na opinie

W sumie czuc ruznice po podpieciu chipa(mniejsze spalanie lepsza elastycznosc i przyspieszenie) ale nie wiem czy to moze zaszkodzic mojej buni???Chip jest ustawiony na 80% mocy ale ostatnio go troche podkrecilem i jest jeszcze lepiej no ale nie wiem czy dobrze zrobilem:(

Moze ktos mial juz jakies problemy z takimi urzadzeniami???

Jakies sugestie porady chetnie wysluchamuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy boks jest gotowcem , a zmieniając softa w firmie masz pewność ,że jest on robiony specjalnie pod twoje auto , program po shamowaniu zostaje dodatkowo "wygładzony" można zobaczyć to po wykresach. Moje zdanie jest takie , że gotowiec podłączony do fury o niewiadomej kondycji = problemy , proponuję odpiąć tą konfekcję i zainwestować w porządny program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie boxy to dla mnie ogolnie rzecz, ktorej bym w swoim aucie w zyciu nie zalozyl, bo nie jestes w stanie przewidziec ile koni nadal jest w Twoim aucie. Prawda jest taka, ze zarowno mozesz doladowac za duzo jak i za malo koni... Mozesz miec zdrowizne, a mozesz miec padline, ogolnie wiecej szkody niz pozytku. Ile to w ogole kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawiałem z kumplem który siedzi w dieslach na temat tego szajsu, oszukuje to tylko sterownik silnika i może zrobić więcej szkód niz pożytku...

Dokładnie też czytałem na temat tego badziewia troszkę przed decyzja o wirusie do swojej ale jedne co mnie już zniechęciło to zwiększenie spalania a nie zmniejsza tak jak napisałeś mało tego że jest to gotowiec i jak koledzy pisali nie wiesz ile ma twoja seria i również 100% wolał bym pojechać do normalniej firmy która zajmuje się chip tuningiem wjechać na rolki sprawdzić seria i kondycje silniczka i dopiero podnieść moc pod fachową obsługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jaki jest koszt chip tuningu???

Ostatnio jak sprawdzalem przyspieszenie na A4 to zapalila mi sie kontrolka DDE i przyspieszal ale slabiej silnik nie gasl chodzil rowno

Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu go znowu bylo normalnie

Czy ktos wie co to moze byc

Teraz tak sie nie dzialo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...