Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jestem zadowolony. Adrian widać zna się na rzeczy, posprawdzał pohamował powiedział, że turbina niedomaga. Nawet po programie jak padł mi wtrysk to przez telefon można powiedzieć diagnozę trafną postawił jak mu powiedziałem objawy... Ogólnie polecam. Hamownia stacjonarna i takie tam pierdółki, a cena niska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem zadowolony. Adrian widać zna się na rzeczy, posprawdzał pohamował powiedział, że turbina niedomaga. Nawet po programie jak padł mi wtrysk to przez telefon można powiedzieć diagnozę trafną postawił jak mu powiedziałem objawy... Ogólnie polecam. Hamownia stacjonarna i takie tam pierdółki, a cena niska...

nie zycze Ci tego ale jak bede Ci padac wtryski to odezwij sie do mnie.... a jakie miales objawy padnietego wtrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalania z kompa dolicz sobie conajmniej literek ;) tak to juz w Beemkach jest.

A ja robilem chipa w Goodhope kolo Pleszewa, z tym, ze jak widac ja jestem z Ostrowa i do tej firmy mi najblizej no i dodatkowo ma naprawde dobre opinie. W sumie z tego co wiem, to przyjezdzaja tam ludzie z calej Polski. Ale jak jestes z Wrocka, to nie oplaca Ci sie leciec tutaj, we Wroclawiu jest sporo dobrych firm :)

A no i pozbadz sie tego calego boxa, wyjdzie to Twojemu autku na zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zycze Ci tego ale jak bede Ci padac wtryski to odezwij sie do mnie.... a jakie miales objawy padnietego wtrysku?

Z rana rzucało silnikiem i kopcil, a dodatkowo sprawdzałem na kompie... A co masz jakieś info w temacie wtrysków?

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

wyrzuć boxsa do śmieci, mój brat miał boxsa w aucie i mu silnik padł, musiał nowego szukać i wkładać. Boxsy to największy szajs jaki może być. Też właśnie miał regulacje w boxsie. Ponoć moc boxsa bierze się stąd że zapodaje więcej paliwa.

Pozdrawiam Hadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...