Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem radio cb president harry 2 i mam taki problem po podłączeniu do bmw e36 cupe słyszę obroty silnika w radiu jest takie buczenie że nic nie słychać w radiu radio zaczyna buczeć po uruchomieniu silnika dodam że radio jest podłączone pod akumulator i jest też filtr zakłóceniowy proszę o poradę może ktoś miał z czymś takim do czynienia dodam jeszcze że antena też jest presidenta jeśli napisałem w złym dziale o tym temacie to bardzo przepraszam i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi bo nie ukrywam że jestem bardzo wk.z tego powodu wywaliłem tyle kasy a tu lipa i nie mam pojęcia co dalej czy to jest wina radia czy auta radyjko wygląda tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak filtr można wsadzić sobie gdzieś nic nie pomoże.Zapewne to "buczenie" wzrasta wraz z dodawaniem gazu przy ruszaniu. U mnie też było taki buczenie nazwał bym to "Pierdzenie"Musiałem wymienić szczotki w alternatorze i było git tylko że to było za czasów gdy miałem hondę w buni mi się to zjawisko nie pojawiło.Cały czas używam radia president johny II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc pomóc poczytałem trochę elektrodę, piszą tam o identycznych dolegliwościach przyczyn ludzie mieli masę ale na pewno zakup filtra nie pomorze w 100%.

przyczyny :

- szczotki alternatora

- przewody wysokiego napięcia

- słaba masa anteny

- kopułka aparatu zapłonowego

- instalacja elektryczna

- wadliwy egzemplarz radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po prostu na zakłócenia z twojego auta te filtry nie pomogą ale myślę,że te radio nie miałoby problemów CB Radio Lafayette Ares (2318436427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jakbyś był kiedyś w Legnicy możemy podpiąć u Ciebie bo takie mam a miałem kiedyś inne ale w innym aucie i również miałem zakłócenia,pierdzenie czy słyszenie obrotów auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...