Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne najszybciej znajdziesz go miernikiem w skrzyneczce z bezpiecznikami lub bezpośrednio w wiązce przy stacyjce. Zależy do czego chcesz użyć tej informacji.
bezpieczniki są w schowku odpada, stacyjkę rozbierać -średnio to widzę a chodzi oczywiście o światła dzienne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma za bardzo co rozbierać jeśli chodzi o dostęp do stacyjki o ile dobrze pamiętam to jest 7 wkrętów i zdjęcie osłony stacyjki. Poza tym światła dzienne można podłączyć nie wchodząc kompletnie z instalacja do wnętrza auta wszystko podłączasz w komorze silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po wszystkim.W skrzynce gdzie jest sterownik DDE jest mnóstwo wolnych kabelków końcówki mają zaślepione ale prąd tam jest więc, wystarczyło zdjąć taką zaślepkę wpiąć i nałożyć z powrotem ową czapeczkę.Wiem że można zrobić dzienne ale ja uparłem się na ringi i ....nie żałuję, efekt sami zobaczycie ale wieczorkiem.Wrzucę potem jakaś fotkę.Wielkie dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest w kazdej bmw nowszej? Gasisz auto/swiatla i wysiadajac pociagasz wajche jakbys chcial dlugimi zaswiecic, wtedy swiatla mijania swieca te 10 sekund czy ile tam zebys mial oswietlona droge do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. One świecą jako dzienne, więc co mają doświetlać w dzień,chyba że w nocy gasisz światła a świecą jeszcze tylko same ringi wtedy zgoda.A ja i tak mam tak podłączone że gasną po tym jak w całym samochodzie znika prąd,te wszystkie wentylatorki dmuchawy jeszcze przecież chodzą jakiś czas a z nimi moje ringi,więc to też jest ok.5 sekund.Ale SoulRea przyznaję Tobie racje mogłem napisać do czego potrzebuję ten prąd pewnie to by wiele wyjaśniło, obiecuję poprawie się.Przy okazji na zdjęciu widać że mam mały defekcik klosza (dziwne zmatowienie) ktoś może polerował plasticzki lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo ktoś kiedyś miał mocno zużytą wycieraczkę od strony kierowcy albo wycierał nią piasek na szybie i jak na max idzie do góry to są takie ślady czy dałoby się samemu to usunąć na allegro są jakieś pasty do szkła ale nic nie dają bo próbowałem polerować i nic...

Może ktoś ma patent a może papierem 5000 można na wodę coś zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szyba jest dobra tylko w jednym miejscu są ślady to po co od razu wymieniać szybę,dobra firma auto szyby usuwa takie ryski i małe odpryski a pytanie było: czy można usunąć drobne ryski samemu ?

Ps. Sebo jeśli masz za dużo w kieszeni to można od razu wymienić całe auto bo ma rysę tu rysę tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam , ja szukam pomocy bo chce wsadzić moduł coming home

czarny : masa (-12V) ok

czerwony : +12V za bezpiecznikiem 10A na stałe tu bym kupił gniazdo na bezpiecznik i podłączył do + nie pchając się do skrzynki

niebieski : +12V za stacyjką tu nie mam pojęcia

czarny (płaski) : wyzwalania funkcji impulsem -12V tu nie mam pojęcia

czarny z czerwonym paskiem (płaski) : wyzwalania funkcji impulsem +12V tu nie mam pojęcia

czekam na propozycje

Edytowane przez oizo_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...