Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Sory nie było mnie na forum bo wczoraj po spocie było browaren-machen z teściem :drunk:

Ale kurna muszę to napisać .... w głowie mi się ***** nie mieści , że można być takim cymbałem , żeby w***ać niedopalony węgiel z grila do plastikowego kontenera na śmieci .....

Mistrza który to zrobił proszę o kontakt na PW w celu rozliczenia tego genialnego występku .... mam nadzieję misiu że nie będę musiał Cię wyciągać przed szereg i spowiadać na forum za to co zrobiłeś ... załatw to jak facet.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście ktoś nie pomyślał aby gorący węgiel wysypywać do śmietnika...Teraz wisi za nowy kosz lolol

Ps. Filmik z toru został ocenzurowany i nie zostanie zamieszczony.

Za utrudnienia przepraszamy :drunk:

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście ktoś nie pomyślał teraz wisi za nowy kosz...

Tu nie chodzi o myślenie lub domysły - tak czy inaczej będziemy musieli zapłacić za pojemnik. Tylko teraz cywilna odwaga się liczy.

Stało się i trudno. Zaczekamy na rozwój sytuacji na pewno Mordulec nam wszystko opisze ci i jak uda mu się załatwić.

Gdzie reszta zdjęć nikt więcej nie robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna lista :

1. Mordulec & Pola 25zł

2. Piotr - TOR 25zł

3. sagui & Medrosa 25zł

4. Kosa - TOR 25zł

5. Nem i Edka (musze skonsultowac czy na 2 fury i czy bedzie tor) 25zł

6. Zamoj - TOR 25zł

7. Boruta (Grill i piekło) 25zł

8. pawelo TOR 25zł

9. Staszek Ania Patryk Sandra 25zł

10. Lijo TOR 25zł

11.przemo&edzia (TOR) 25zł

12. Livin (Grill - jak coś mam swój mogę się podzielić miejscem) 25zł

13. WOZ & Kamila - TOR 25zł

14. rush & Cindy - TOR 25zł

15. CzAkI&Marzenka 25zł

16. jokeymiras - 25zł

17. hall - TOR 25zł

18. Dyziu-Tor 25zł

19. Kosa325i -TOR tez na 90 % bo tak jak Lucius wyzej pisal, roznie to bywa 25zł

20. Foresty 25zł

21. DANIO BMW + MARUDA- TOR 25zł

22. Nobody 25zł

23. SoulRea 25zł

24. Maris 25zł

25. sebo293 + Iwona 25zł

26. Energy, Basia i Adrian 25zł

27. Krzysiek & Madziulka 25zł

28. Tomi 528 + Georgii 25zł

29. Czechu i ??? (co do toru to musze to przemyslec, bo znowu bedziecie gadali o jakims mule czy cos ) 25zł

30. D0_Domel, Malwina, Marcel 25zł

31. Kaczmar(+pasażerowie) tor 25zł

32. 5oul + Monia + Sara (grill) 25zł

33. Jacek8 25zł

34. Dziki&Madzia (gril/tor) 25zł

35. D0 KEVIN & D8 MONIA 25zł -

36. Dudek & Marzena (moj kuzyn byl na zlocie dla Renaty teraz juz swoim smiglem przyleci) 25zł

37. Wisnia1419(z kimś) grill/tor 25zł

38. Kamcio 25zł

38 x 25zł = 950zł

950zł - 720zł ( opłata za tor) = 230zł

Zostało 230zł, mam nadzieję, że winowajca/y znajdzie się i nie będziemy musieli przeznaczać tej kwoty na plastikowy kontener na śmieci :bag:

A spotkanie udane, Patrycja zaliczyła swój pierwszy maxbimmerowy spocik, dotleniła się zapachem spalonych opon i grillami, ale nie narzekała ;)

Już zbiera siły na kolejny zlocik kuogDo następnego :)

Edytowane przez Pola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie nie ładnie ale stało się a więc niech ten kto to zrobił ma odwagę się przyznać pokryje koszta kontenera i po sprawiepytanie_bmw A następnym razem zdało by się trochę pomyśleć gdzie się wrzuca węgiel z grilla :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Fajnie było pojawic sie na Redeco chociasz na chwile :) szkoda ze nie mam chwilowo autka... a odnosnie aut pojechaliscie mnie ze chcialem wpasc Golfem heh a jakis Fiacior jak tam stal to bylo dobrze... Troche kijowo ale trudno nastepnym razem bede juz bmka.. pozdrawiam i do zobaczyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Witam.. Fajnie było pojawic sie na Redeco chociasz na chwile :) szkoda ze nie mam chwilowo autka... a odnosnie aut pojechaliscie mnie ze chcialem wpasc Golfem heh a jakis Fiacior jak tam stal to bylo dobrze... Troche kijowo ale trudno nastepnym razem bede juz bmka.. pozdrawiam i do zobaczyska...

Chyba jeszcze pojazdu nie widziałeś :dance:

A fiata się nie czepiaj :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki SoulRea za podlaczenie pod kompa blad 52 ABGSKLAPPE rozszyfrowan
no to ładnie, ja tu chodzę, testuje, sprawdzam podłączam a ktoś inny gratki zbiera... Nie ladnie, kolego nie ładnie.

Kiedy ten kosz spłonął? Nawet tego nie zarejestrowałem... Marcin, daj znać czy sprawa została załatwiona pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie, ja tu chodzę, testuje, sprawdzam podłączam a ktoś inny gratki zbiera... Nie ladnie, kolego nie ładnie.

Kiedy ten kosz spłonął? Nawet tego nie zarejestrowałem... Marcin, daj znać czy sprawa została załatwiona pozytywnie.

ale ja CI dziekuje za podłączenie pod kompa uklon_bmwuklon_bmw

kosz spłonął na samym koncu imprezy jak juz wiekszość pojechała akurat ja i kamicio pomagaliśmy paweło zapinac auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...