Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam lubie czytac gazety i czytam BMW Trends, co nie zmienia faktu, ze przydalaby im sie konkurencja, zeby podniesc jakosc artykulow itp. BimmerCity, ktore Tazunio wrzucil w Dyskusjach Ogolnych ma o wiele lepsza szate graficzna a teksty tez bardziej trafiaja w styl. W Trendsach najgorsze sa te regularne pomylki, wrecz gowniarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz ma chyba parcie na szkło:mrgreen:.

Przy takiej ilości dymu jaką generował aparat sam pstryka zdjęcia. Potem goni za sprawcą tego dymu ;)

Lijo co to ma być, trzydziecha Ci siedzi jak kumpla frontera...:mrgreen:/QUOTE]

Bo moja trzydziecha wozi dużo sprzętu w bagażniku a nasze drogi są różnym stanie. Poza tym w kombiaku to aż tak nie razi :P

@Mordulec - wielkie dzięki za fotki!! Bardzo mi się podoba kilka, jak np. dymiący ślad lub dziura w asfalcie :D :drunk: :drunk::drunk:

A co do Dzikiego auta to po prostu :drool: mega!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość warto sie zaopatrzyć w jakiś lepszy stoper. majątku to nie kosztuje a o wiele dokładniejszy pomiar czasu można by zrobić bo stoper w telefonie to tylko do 0,1 mierzy. (przynajmniej mój) bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Woz ma chyba parcie na szkło.

Po prostu dał mi wcześniej znać , że będzie upalał , wtedy można na spokojnie się ustawić z aparatem i coś cyknąć :)

Dyziu upalał z partyzanta więc zanim się zorganizowałem to już nie było czego fotografować :)

@Mordulec - wielkie dzięki za fotki!! Bardzo mi się podoba kilka, jak np. dymiący ślad lub dziura w asfalcie

Spoko nie ma problemu , kilka ciekawy akcji udało się ustrzelić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości dymu jaką generował aparat sam pstryka zdjęcia. Potem goni za sprawcą tego dymu ;)
Lijo co to ma być, trzydziecha Ci siedzi jak kumpla frontera...:mrgreen:/QUOTE]

Bo moja trzydziecha wozi dużo sprzętu w bagażniku a nasze drogi są różnym stanie. Poza tym w kombiaku to aż tak nie razi :P

@Mordulec - wielkie dzięki za fotki!! Bardzo mi się podoba kilka, jak np. dymiący ślad lub dziura w asfalcie :D :drunk: :drunk::drunk:

A co do Dzikiego auta to po prostu :drool: mega!!

ALE TWOJA E30 TEŻ ZAPIERA DECH W PIERSIACH TAKIEGO CACKA DAWNO NIE WIDZIAŁEM:bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
foty świetne. będzie więcej ??

Ja już więcej nie mam , trochę za dużo się działo na zlocie żeby być wszędzie ale tak czy siak koło 100 fotek jest :)

A jak tam sprawa śmietnika?znamy piromana?

Jako że jestem człowiekiem wielkiej wiary uważam że czasem warto dać szansę człowiekowi który popełnił jakąś totalną wtopę ale ma jaja żeby się do tego przyznać i chce naprawić swój błąd ... początkujący grilowicz się ujawnił na PW i dlatego nie ma konieczności publicznego zlinczowania go na forum ... postaramy się załatwić sprawę jak należy.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu upalał z partyzanta więc zanim się zorganizowałem to już nie było czego fotografować

a no widziałem jak Wozu zgłaszał chęć zrobienia fotek:) miałem zrobić tak samo ale jak zacząłem kręcić bączki to narobiłem tyle dymu że żaden aparat by mnie chyba nie uchwycił:) hehe ale mam jeszcze jakiś tam komplety więc gitarra do następnego zlotu na Redeco:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE TWOJA E30 TEŻ ZAPIERA DECH W PIERSIACH TAKIEGO CACKA DAWNO NIE WIDZIAŁEM:bmwsexemofg3:

Dziękii!! Jednak potrzebuje jeszcze wiele serca i pracy. Ale nie idzie pod młotek więc mamy na to czas ;)

na codzien akurat ja widze i tez moge to stwierdzic zawsze czysta :)

Bo na srebrnym brudu nie widać :D Sczerze polecam sterling silber ;)

W sprawie kubła:

Należą się brawa za odwagę i zdrowe podejście do sytuacji.

Brawo Brawo Brawo!! Jednak są na świecie ludzie honorowi!uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw kuogkuogkuog

mam jeszcze jakieś tam komplety więc gitarra do następnego zlotu na Redeco:)

Ja tez sobie zorganizuje zestaw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...