Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje wszystkim za wspaniałe spotkanie i rywalizacje na torze:) poupalałem troszke , skatowałem mojego diesla , ale jestem jemu wdzięczny bo spisał się na 5:):dance: czasy czasami:) liczyła się dobra zabawa i jazda na zamkniętym obiekcie gdzie nie obowiązują przepisy drogowe..... bo na drodze taka jazda jest niebezpieczna.....a tu można było się wyszalec spalić oponki pogrilować i pogadać z doborowym jak zawsze towarzystwie...:):drunk: nie obyło się bez jakiejś lipy w postaci spalonego kosza..... choć tego nie widziałem ani samego kosza nawet nie widziałem to i tak nie powinno się tak stać.... trzeba szanować czyjąś własność i zalać najsampierw grila jakimś niedopitym browarem czy wodą z tej śmierdziawki:) ale wszyscy jesteśmy dorośli i wiemy co robimy...:) czekam teraz z niecierpliwością na filmik z toru:) i na fotki:) jakieśkuog pewnie ktoś nakręcił ten kłąb dymu co narobiłem pare razy..:) hehe

a Lijo ja nie mam żadnej szpery w moim Bolidzie:dance: a i tak tak polatałem hehe technika panie kolego happy_bmw

pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu nie mogłem ze wszystkimi pogadać bo byłem zajęty wiadomo czym hehe :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem się pojawić - no żesz ku.. co za zła karma nad moją osobą wisi. W ubiegłym roku też nie dojechałem...

Zazdroszczę dobrej zabawy w doborowym towarzystwie.

Kosie i jego e30 oczywiście gratuluje

Wozu co Ty w końcu masz w tym swoim latawcu?

Mam nadzieję że do trzech razy sztuka i w końcu się tam pojawię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo ja nie mam żadnej szpery w moim Bolidzie:dance: a i tak tak polatałem hehe technika panie kolego happy_bmw

To ze nie masz to wiem. Ja mówiłem że to ja bym chciał do siebie :P A co do techniki to inna kwestia :P

Dobrze ze się nie nakręciłem na naukę kręcenia bączków bez szpery bo po pierwsze primo. Musze mieć zestawik na tor do upalania, a po drugie primo ;) Podpora wału powiedziała mi nie :/ W czwartek wymiana. przy okazji wymienię elastozłącze wału co by 2 razy nie ściągać wydechu i wału no i płacić.

Mam nadzieję ze pośmigamy jeszcze w tym roku na rakietowej kuogkuogkuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich komentarzach wątpie, że będzie chciał/a się przyznać na forum publicznym :). No ale sam/a jest sobie winien. Czym dłużej zwleka, tym sytuacja można powiedzieć się pogarsza :P. Mordulec zaproponował pokojowe rozwiązanie - pw.

Zdjęcia fajne, ale nie wierze że nikt nie nagrał żadnego filmiku. Uploadować i pokazywać pojeżdżawki & upalanki:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...