Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Te a co ty swoją dziewicę sprzedałeś cza było chociaż mi te fele zostawić

Stoi grzecznie juz ponad 2 tyg w garażu.

Nie ma auta nie ma lansu = niema dziewczyny

Auto jest, dziewczyna też jest- jest wszystko OK

Na liste zapomniałem wpis i juz swoim wjechac nie mogę :(

Ale jak czas pozwoli i dobra jakaś duszyczka to wjadę z kimś na teren :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za spota i wrażenia. Było trochę palenia i gum i pojemników na śmieci.Oczywiście czekam także na zdjęcia niestety posiadam tylko jedno. Do następnego dzięki jeszcze raz.

[ATTACH=CONFIG]21659[/ATTACH]

Był sobie kosz.

Edytowane przez SoulRea
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Spot i moc wrażeń. Chciałbym szczególnie podziękować SoulRea za montaż Ringów w mojej furze! Soul-JEST ROBOTA!!!!uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw Podziękowanie też należą się dla Staszka za spinki i rady:lol:,Dzikiemu bmw_1za pomoc przy doborze paska i wszystkim służącym radą. Aha-Jacek8-dzięki za żarówkę:)uklon_bmw

Montaż zabrał nam trochę czasu więc, nie porozmawiałem ze wszystkimi-jakieś krótkie te spoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za spota i wrażenia. Było trochę palenia i gum i pojemników na śmieci.Oczywiście czekam także na zdjęcia niestety posiadam tylko jedno. Do następnego dzięki jeszcze raz.

[ATTACH=CONFIG]21659[/ATTACH]

Był sobie kosz.

Tez mam pare fotek tego przedsiewziecia. Czy ktos moglby laskawie mnie wtajemniczyc, co to za mozgowy pomysl z tym koszem? Juz padly teorie, ze ktos wrzucil resztki grilla do plastikowego kubla na smieci, w ktorym sa papiery itd. Tak profilaktycznie gdyby ktos nie widzial, to nie byl kubel z cyklu 120L wiadro-pojemnik, tylko wielki kubel na kolkach, ktory nie byl nasz firmowy tylko w dzierzawie.. :bag:

A tak oczywscie BTW, dzieki za super spota :) Pierwsza klasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pare fotek tego przedsiewziecia. Czy ktos moglby laskawie mnie wtajemniczyc, co to za mozgowy pomysl z tym koszem? Juz padly teorie, ze ktos wrzucil resztki grilla do plastikowego kubla na smieci, w ktorym sa papiery itd. Tak profilaktycznie gdyby ktos nie widzial, to nie byl kubel z cyklu 120L wiadro-pojemnik, tylko wielki kubel na kolkach, ktory nie byl nasz firmowy tylko w dzierzawie.. :bag:

No było piekło i grill :twisted::twisted::twisted: a swoją drogą dobrze,że to zauważyliśmy i ogień nie poszedł dalej...gratulację za innowacyjność sprawcylolollolollolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc proszę kilka zdjęć: Download redeco.zip from Sendspace.com - send big files the easy way (Klikamy w link, a następnie "Click here to download from Sendspace")

Dzięki wszystkim za spota, ubolewam tylko, że nie wiedziałem iż można całkowicie wyłączyć DSC, a pokazałby wam mój diesel w automacie jak się jeździ :lol:

Edytowane przez Kamcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno przepraszam chlopakow, ktorzy czekali na mnie w Smardzowie, rano wypalilem do firmy i chcialem dzwonic do Dyzia, ale okazalo sie ze nie mam zapisanego jego numeru, a neta w firmie brak :/ takze jeszcze raz przepraszam za problem, biore cala wine na klate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Spot i moc wrażeń. Chciałbym szczególnie podziękować SoulRea za montaż Ringów w mojej furze! Soul-JEST ROBOTA!!!!uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw Podziękowanie też należą się dla Staszka za spinki i rady:lol:,Dzikiemu bmw_1za pomoc przy doborze paska i wszystkim służącym radą. Aha-Jacek8-dzięki za żarówkę:)uklon_bmw

Montaż zabrał nam trochę czasu więc, nie porozmawiałem ze wszystkimi-jakieś krótkie te spoty ;)

Ciesz się że mogłem pomóc , a tym samym cieszy mnie fakt ze jesteś zadowolony aby działało latami. Zabawa przednia trochę jako elektryk , trochę jako strażak było super.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota było było super do następnego 5oul dzięki za podłączenie pod kompa obroty dalej wariują jutro sprawdzam pompę :) do następnego

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...