Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no to ładnie, ja tu chodzę, testuje, sprawdzam podłączam a ktoś inny gratki zbiera... Nie ladnie, kolego nie ładnie.

Kiedy ten kosz spłonął? Nawet tego nie zarejestrowałem... Marcin, daj znać czy sprawa została załatwiona pozytywnie.

He he. A słyszałem, jak SoulRea mówił, że trzeba go będzie jakoś inaczej nazywać, bo Soul już jest i może zamieszanie powstać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Coś mi się zdaje,że ciężko będzie namierzyć sprawcę chyba,że jest już znany ale nie ma odwagi się przyznać do błędu...

Dajmy mu szansę niech wyjdzie z twarzą z tej sytuacji , czekam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie, ja tu chodzę, testuje, sprawdzam podłączam a ktoś inny gratki zbiera... Nie ladnie, kolego nie ładnie.

Kiedy ten kosz spłonął? Nawet tego nie zarejestrowałem... Marcin, daj znać czy sprawa została załatwiona pozytywnie.

Spokojnie 5oul doskonale wiem ze te podziękowania nie należą się mi, to tylko błąd w druku, czasem tak bywa jak się ma brata bliźniaka.

Prostując ten przystojniak co biegał z lapkiem to 5oul, a ten od kabelków, ringów to SoulRea.

A co do do kosza to tak czy inaczej musimy za niego zapłacić, kwestia czy się ktoś przyzna czy nie niech pozostawmy do rozstrzygnięcia sprawcy.Mordulec wnioskował o przyznanie się na PW i w zupełności wystarczy jak on będzie znał winowajce. Pojemnik w ogniu został zobaczony na sam koniec spota gdzie większa polowa aut już wyjechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 5oul doskonale wiem ze te podziękowania nie należą się mi, to tylko błąd w druku, czasem tak bywa jak się ma brata bliźniaka.

Prostując ten przystojniak co biegał z lapkiem to 5oul, a ten od kabelków, ringów to SoulRea.

A co do do kosza to tak czy inaczej musimy za niego zapłacić, kwestia czy się ktoś przyzna czy nie niech pozostawmy do rozstrzygnięcia sprawcy.Mordulec wnioskował o przyznanie się na PW i w zupełności wystarczy jak on będzie znał winowajce. Pojemnik w ogniu został zobaczony na sam koniec spota gdzie większa polowa aut już wyjechała.

teraz to zgupialem podziekowania komus sie naleza a wiec dziekuje koledze z kompem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za spotkanie!! Musiałem trochę wcześniej spadać ale jak sami wiecie byli u nas Goście. Z resztą wyjechali od nas bardzo zadowoleni.

Ogromne podziękowania za rywalizacje na torze!! Fajnie było popatrzeć jak chłopaki na szperach oponki przysmarzają. Ja muszę w końcu kupić sobie to to bo aż mi gul latał :P A za każdym razem jest coraz większy ten gul :D

@Dyziu - szacun za oponki uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw. Jak byś pokazał w Green Peace jak się utylizuje ogumienie pewnie juz bys był w zarządzie kuog

@woz - Ty pewnie byś juz był prezesem :P

Mega fajna impreza!!

Szkoda tylko tego kubła :bag: no ale mam nadzieje że odpowiedzialny uniesie głowę i pokaże że ma "kohones" i załatwi sprawę po męsku bmw_2

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

P.S.

Tak wyglądała trasa przejazdu:

[ATTACH=CONFIG]21680[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Szkoda tylko tego kubła no ale mam nadzieje że odpowiedzialny uniesie głowę i pokaże że ma "kohones" i załatwi sprawę po męsku

Wciąż jest szansa żeby to załatwić na spokojnie czekam , na PW.

ktos ma tabelke z czasami ?

Najlepsze czasy :

1.Kosa 45,0

2.Przemo 46,2

3/3. Kaczmar & Woz 46,3

4.Hall 46,5

5.Lijo 47,1

6.Dyziu 47,7

7.Dziki 48,4

8.Piotr 48,7

9.Kamcio 50,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadkowóz w M3 powinien byc mocno z przodu a tymczasem widzę, że dośc wyrównanie to wyszło.

tutaj 316 mogła zrobić nawet lepsze czasy, tor krotki, ciasny bez przyczepnosci, wiec wsiora wno czy to m3 czy 316, ja całą trase robiłem na 1 biegu :) ale liczyła się głównie zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jest szansa żeby to załatwić na spokojnie czekam , na PW.

Najlepsze czasy :

1.Kosa 45,0

2.Przemo 46,2

3/3. Kaczmar & Woz 46,3

4.Hall 46,5

5.Lijo 47,1

6.Dyziu 47,7

7.Dziki 48,4

8.Piotr 48,7

9.Kamcio 50,7

haha 3 miejsce :D

Kosa gratulejszyn!

następnym razem się zamienimy miejscami :D

podobno leciałeś na dopingu :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...