Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ostateczna lista :

1. Mordulec & Pola 25zł

2. Piotr - TOR 25zł

3. sagui & Medrosa 25zł

4. Kosa - TOR 25zł

5. Nem i Edka (musze skonsultowac czy na 2 fury i czy bedzie tor) 25zł

6. Zamoj - TOR 25zł

7. Boruta (Grill i piekło) 25zł

8. pawelo TOR 25zł

9. Staszek Ania Patryk Sandra 25zł

10. Lijo TOR 25zł

11.przemo&edzia (TOR) 25zł

12. Livin (Grill - jak coś mam swój mogę się podzielić miejscem) 25zł

13. WOZ & Kamila - TOR - Wozik dostaniesz siano za TOR pomniejszone o 25zł bo Ci się zapomniało wpłacić

14. rush & Cindy - TOR 25zł

15. CzAkI&Marzenka 25zł

16. jokeymiras - 25zł

17. hall - TOR 25zł

18. Dyziu-Tor 25zł

19. Kosa325i -TOR tez na 90 % bo tak jak Lucius wyzej pisal, roznie to bywa 25zł

20. Foresty 25zł

21. DANIO BMW + MARUDA- TOR 25zł

22. Nobody 25zł

23. SoulRea 25zł

24. Maris 25zł

25. sebo293 + Iwona 25zł

26. Energy, Basia i Adrian 25zł

27. Krzysiek & Madziulka 25zł

28. Tomi 528 25zł

29. Czechu i ??? (co do toru to musze to przemyslec, bo znowu bedziecie gadali o jakims mule czy cos ) 25zł

30. D0_Domel, Malwina, Marcel 25zł

31. Kaczmar(+pasażerowie) tor 25zł

32. 5oul + Monia + Sara (grill) 25zł

33. Jacek8 25zł

34. Dziki&Madzia (gril/tor) 25zł

35. D0 KEVIN & D8 MONIA 25zł - Wpłata tylko za jedno auto

36. Dudek & Marzena (moj kuzyn byl na zlocie dla Renaty teraz juz swoim smiglem przyleci) 25zł

37. Wisnia1419(z kimś) grill/tor 25zł

Naprawde wielkie sorki za skleroze :( Wyjechalem w zeszlym tygodniu na wyjazd redeco i dopiero dzisiaj wrocilem do wrocka. Jak zajechalem na tor by zobaczyc czy beemka odpala to dopiero mi sie przypomnialo o zaleglej wplacie. Mordulec, jutro rozliczymy sie normalnie na miejscu, nawet gdyby sie okazalo ze beemka bedzie miala sily na jedno kolko. Cos ledwo bzipie ta stara cholera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Naprawde wielkie sorki za skleroze Wyjechalem w zeszlym tygodniu na wyjazd redeco i dopiero dzisiaj wrocilem do wrocka. Jak zajechalem na tor by zobaczyc czy beemka odpala to dopiero mi sie przypomnialo o zaleglej wplacie. Mordulec, jutro rozliczymy sie normalnie na miejscu, nawet gdyby sie okazalo ze beemka bedzie miala sily na jedno kolko. Cos ledwo bzipie ta stara cholera

Spoko luz przecież i tak siano idzie do Ciebie więc sobie odliczysz różnicę i będzie grało :D

A co do beemki to nie fisiuj tylko jutro tankuj za 5 dych do pełna i dzida na tor :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mnie na liści nie ma- jakoś zapomniałem jest możliwość wjazdu jeszcze ale Peugeotem bo na zmianę na BMW nie dam rady czasowo :(

Wejściówka płatna na miejscu :)

Sory lista zamknięta w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas pisało grill zapewne każdy z nas lubi jeść i potrzebuje tego . Jak rozwiązujemy opcje z grillem czy każdy ma zabierać swojego czy będą jakieś inne opcje?. Pytanie moje wiąże sie z tym iz ten co posiadam wejdzie jedynie może do combi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Wielu z nas pisało grill zapewne każdy z nas lubi jeść i potrzebuje tego . Jak rozwiązujemy opcje z grillem czy każdy ma zabierać swojego czy będą jakieś inne opcje?. Pytanie moje wiąże sie z tym iz ten co posiadam wejdzie jedynie może do combi.

Gril & żarełko jak zawsze we własnym zakresie :)

Na Redeco był taki duży grill na 10kg mięcha ale po ostatniej zimie uległ biodegradacji czyt. ruda go zjadła :)

Najpewniej u kogoś się znajdzie jakieś miejsce na grilu a jak nie to pewnie w Lidlu albo w Tesco kupisz grila całkiem przyzwoitego za 15-19zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...