Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Może coś mi podpowiecie co to może być.

Sytuacja wyglądała następująco:

Chciałem szybko włączyć się do ruchu no i trochę nie wyszło :/

Uderzenie braku mocy, nagle wyprzedził mnie dym z wydechu ( byłem w stresie - wydaje mi się że to był czarny ).

Po otwarciu maski zobaczyłem ślady oleju po stronie filtra odmy, wtrysków.

Następnie zaholowałem samochód pod dom i chciałem sprawdzić czy odpali i jest problem gdyż nie mógł tylko stuka jak przy rozładowanym aku.

Chciałem dodać że kilka dni wcześniej gdy kręciłem go na obroty na 2 i 3 biegu słyszałem dziwne odgłosy, myślałem że to coś z tłumikiem.

Jest do BMW 320D 150KM 2002 rok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zakopcił to nie tak strasznie diesel musi kopcić,a przynajmniej tak mówią.

A jest to możliwe ze te dźwięki to klapki kolektora, i czyżby czasem jedna tych nieszczęsnych blaszek n ie oberwała się? To tylko domysły chwilowe z mojej strony ale ten dźwięk co pisałeś + olej no i brak możliwości odpalenia auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie że nie zgasło mi auto tylko sie zadławiło i bez mocy.Ale uwierzcie mi ze tak diesel najgorszy nie kopci jak to co było u mnie. Nawet kilka chwil po wyłączeniu auta...:/

Może turbo padło i te dźwięki też z turbiny:/ kurcze juz nie wiem...oddałem do mechanika. na kompa chcialem podłączyć ale sensu nie było skoro nawet nie odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek tylko nie daj się naciągać mechanikom jako powie że coś jest do wymiany to niech Ci pokaże to co zepsute i nowe też zanim zamontuje a nie że już założył a Tobie jakiegoś śmiecia starego pokaże! A gdzie auto oddałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...