Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Idzie zima, czas zacząć coś planować z oponami. Do tej pory jeździłem na Frigo II i jestem bardzo zadowolony, ale raczej 14" zostanie u mnie w cywilu, a do Balbiny na zimowe upalanie szykuję się porządny setup. Zawias seria (dobry tapczan), dłuższa e-szpera 3,91, szerokie chlapacze (ala rallyie :P ) i jakaś dobrze gryząca się opona, tak, właśnie jaka? Raczej mam zamiar zostać przy 15 calach, ale raczej na większym balonie, jakieś 195/65. Frigo daje radę, ale mam pytanie, na czym wy jeździcie bo bardzo głębokim i kopnym śniegu, nie zależy mi na hamowaniu na lodzie czy innym takim pierdółkom, jeżeli będę jeździł to raczej gdzieś w górach więc czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem propozycje od mojego sponsora na komplet opon bieżnikowanych za free, ciekawe co to za cudo będzie, mam sprawdzić w ciężkich warunkach czy dają radę. Opony 185/65 R15 MARKGUM MHK4 już czekam na zimę i zdam relacje jak się na tym jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie skreślam czegoś dopóki nie spróbuje. W zeszłym roku panowie z MTSu w Dzierżoniowie (serwis Subaru) cisnęli ze mnie że jeżdżę na Dębicy. Po przejażdżce na Rościszów ja lałem się z nich że muszę na nich czekać 50sek na przejeździe :) Zobaczymy jeżeli będą lipne to wpadną do cywila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.ja kupę lat jeżdziłem na frigo ale directional[1]. niestety juz nich nie robia a frigo2 nie jest tak dobre na kopnym śniegu także w tym roku kupiłem właśnie markgum i jak narazie jezdziłem po ok. 5 cm śniegu-chlapie[temp. powietrza ok 5 stopni] i dają radę także myślę że na kopnym będzie dobrze.nalewka ogólnie na kopnym śniegu jest duzo lepsza od opon seryjnych ze wzgledu na miękką mieszankę ale na asfalcie przy ok.100-120km/h juz płynie i szybciej się nie pojedzie i trzeba uwazać:cry:.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...