Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]22822[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22813[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22814[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22815[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22816[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22817[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22818[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22819[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22820[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22821[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22812[/ATTACH]

Witam moje nowe Bmw 320i Coupe Vanos.

Mam problem z zegarami wlaczaja sie i wylaczaja, podswietlanie dziala ale opadaja wskazowki i gasnie licznik, nieraz na tak dlugo ze licznik sie zresetuje.

I problem z cieplym powietrzem jak przeciagne ja kilka razy to poleci cieple ale jak jezdze normalnie tak 70-80km/h do pracy to leci tylko zimne. Zegary pokazuja temperature ok a nawet dzisiaj temperatura wychylila sie za pion sprawdzilem i nie byhlo duzo plynu w chlodnicy dolalem i zobaczymy jak pojade po zone czy ubedzie czy nie.

Nie wiem czy te zegary przeklamuja czy co, bo od paliwa wskazowka tez pokazuje raz na zero raz prawidlowo ale to pewnie wina plywaka..

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o komentarze odnosnie auta :) co byscie zmienili itd..

to nie ten dział na komentarze ;)

ja w swojej e34 miałem walnietą wiskozę i właśnie jak się dodawało gazu to leciało ciepło, w innym razie zimne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o komentarze odnosnie auta co byscie zmienili itd..

zaloz temat w odpowiednim dziale zgodnie z regulaminem bedziemy oceniac.

I problem z cieplym powietrzem jak przeciagne ja kilka razy to poleci cieple ale jak jezdze normalnie tak 70-80km/h do pracy to leci tylko zimne.

zapowietrzony uklad

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie ogrzewania mieliscie racje, było bardzo mało płynu w chlodnicy nie wiem dlaczego tak ubylo. Jak dolewalem plynu wlalem wiecej niz do polowy zbiorniczka, przy odpowietrzaniu na chlodnicy gdy dodawalem gazu zeby wypchnac powietrze auto zgaslo i plynu znowu ubylo. Dolalem jeszcze raz ale tym razem do polowy odpowietrzylem i narazie trzyma zobaczymy czy nie bedzie ubywac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...