Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy może znacie jakieś firmy z Wrocławia albo z pod Wrocławia które wykonują profesjonalnie sportowe układy wydechowe do aut. Bo pytałem się w MGMotorsport to krzykneli za kompletny wydech 2600 zł co mi się wydaje trochę dużo. A mam pewien plan co do następnych modów i będzie to wymagało zrobienie porządnego przelotu w aucie :D Na razie jestem na liczeniu kosztów i przemyśleniu sprawy :D

Pozdrawiam Hadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem się w MGMotorsport to krzykneli za kompletny wydech 2600 zł co mi się wydaje trochę dużo.

Tak napisał Dziki (co prawda odnośnie V8 ):

Wozu-skontaktuj się z probinem.

Przejedz sie jego V8-ma układ wydechowy kompletny z MGmotorsport.

Bajka-przy normalnej jezdzie zapominasz ,że masz silnik-cisza w kabinie.On lata 500km z dzieciakami i sie mali tylko cieszą:)

Układ wydechowy dziala jak należy-na zewnatrz pieknie podkresla Vke.

Miałem okazję prowadzić jego Vke przed i po montażu MGmotorsport.

Ciary po plecach idą a nie napierdzielanie w glowie:)

więc cena zapewne adekwatna do jakości

Możesz się też skontaktować z Dyziem - on u siebie sam zrobił przelot:

http://www.maxbimmer.pl/f29/dyziu-zmywarka-e39-530d-touring-17214/index14.html#post219035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście może coś o tej firmie KLS SPORT - Profesjonalny Tuning MECHANICZNY Aut :: O nas ?
Robilem u Krzyska wydech parę lat temu do ibizy cupry koszt byl 2300 zyla ,intercoler 2100zł no i troche musiał poprawiać bo wydech walił w podłogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niby masz przelot?!?!wiec o co chodzi??? za mały przekrój czy co??? bo dzwiek przelotu u Ciebie jest troche słaby może to wina 4cylindrów??

mam przelot zrobiony, ale będzie wlatywała większa turbina i chcę zrobić pod nią wydech i uzyskać za***isty dźwięk gwizdu, a nie buczenia. A poza tym przy odpalaniu mi wydech tłucze o podłogę i przy szybkim zmienianiu biegów podczas sprintu wali o podłogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250km i 500nm naprawdę musisz mi to udowodnić i przejechać 100km autostradą z prędkością pow 200km/h jak silnik nie wybuchnie to masz skrzynkę dobrej wódki

jechałem na aktualnym setapie do Warszaway 200-230 km/h. A dużo osób mi mówi że ten silnik nie wytrzyma 200 km. Ale czy tyle wyjdzie to nie jestem pewien, to jest sucha teoria. Jedno auto o takich parametrach we Wrocku było testowane (w 2.0d). Na razie będziesz musiał poczekać bo muszę nazbierać graty do moda bo nie jest to chop siup :D. Ja się nie upieram że tyle wyjdzie i czy tyle finalnie będzie w aucie bo jeżeli ma się rozsypać to ja podziękuję. Ale z miłą chęcią cię przewiozę te 100 km po autostradzie jak tyle wyjdzie :P

nie boisz sie ze z taka podniesiona moca w stosunku do serii to wszystko ci siadzie, poczawszy od skrzyni i konczac na silniku?

Obawiam się że sprzęgło i dwumasa może się rozsypać. Więc na razie jest to wszystko w fazie planowania itp. Bo może lepiej będzie sprzedać auto i kupić e90 :D a co do silnika jak by się skończył to był by pretekst żeby wrzucić 3.0 d :P To już jest choroba żeby grzebać, patrzeć co można zmienić żeby podnieść moc, ja nawet tak często nie korzystam z pełni mocy tego auta ale nie powiem nie raz się przydało :D

Edytowane przez Hadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że sprzęgło i dwumasa może się rozsypać

jeśli tylko tyle miałoby sie stać to cisnałbym go z uśmiechem na ustach...

według mnie stanie sie coś poważniejszego. jeśłi chodiz o turbo i grzebanie po nim zapewne wyleci korba blokiem niszczac silnik... takie tam moje skromne zdaniehappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...