Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
szukałem ostatnio takie cuś i myślę może podłączyć pendka , zobaczymy czy zadziała , wszak majątek nie kosztuje

Spoko , to jakbyś coś takiego motał to cyknij ze 2 fotki jak się do tego dobrać w E39 , za taką kasę też bym podpiął coś zewnętrznego u siebie do radia :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej jest Xcarlink.

a jeżeli chcesz tylko Jacka to w zależności od rodzaju radia możesz zrobić sobie kabel sam np ze starych słuchawek i wpiąć do tyłu

wymagany odpowiedni soft w radiu

E39 Auxiliary Input Installation - Bimmerforums - The Ultimate BMW Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem ostatnio takie cuś i myślę może podłączyć pendka , zobaczymy czy zadziała , wszak majątek nie kosztuje

musisz sprawdzic w radyjku jaka masz wersje softu i datę dopiero po 2002 roku można w ten sposób auxa zaktywować

BMW Forum :: BMW Sport :: Zobacz temat - [AUDIO] [E46] Jak aktywować AUX w BMW CD53 Business ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? Ktos kupil i zrobil? Najbardziej mnie ten sposob interesuje:

Wejście gniazdo kabel AUX LINE IN BMW E46 E39 ABM3 (2943715515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak kupilem moja BMW to mialem jakis cyfrowy tuner podlaczony i smigalo, ale wszystko wywalilem i naprawilem instalacje bo muzyka z tego tunera ( mial USB ) grala przez glosniki jak z komorki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam adapter kaseciak JVC i jakosc dzwieku jest calkiem niezla porownywalna do radia musze jeszcze przetestowac transmiter FM dla porownania

ogolnie e39 niema rewelacyjnego systemu audio (moim zdaniem)

Jakosc radiowa to wladnie zadna jakosc

Kura pazurem na telefonie napisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco:

Potrzebny nam będzie kabel sygnałowy, najlepiej kupić jakiś jack-jack i obciąć z jednaj strony. Powinny tam być dwa kable sygnałowe oraz masa.

Rozkręcamy radio. I szukamy przedwzmacniacza kasety. Jeśli masz to samo radyjko co ja to masz:

[ATTACH=CONFIG]24141[/ATTACH]

Jak widać z dokumentacji tego przedwzmacniacza nóżki 1 i 16 odpowiadają za wyjście sygnału, odlutowujemy je unosimy do góry (ja w sumie urwałem - nie są potrzebne chyba, że chcesz wrócić do możliwości odtwarzania kasety) i przylutowujemy nasze kabelki sygnałowe do płytki (tam gdzie były wcześniej przylutowane nóżki 1 i 16). Potrzebna nam jeszcze masa, więc korzystamy z nóżki 12 - jej nie odlutowuj.

dsc09875x.jpg

Następnie mostkujemy czujniki odpowiadające za wykrywanie kasety:

dsc09874b.jpg

Możesz też odlutować ten duży silnik jak chcesz ale ten mały musi zostać działający (zsuń tylko zębatkę z niego aby nie kręcił rolkami w mechanizmie)

dsc09871h.jpg

Oczywiście mechanizm musisz z powrotem umieścić w radyjku i podpiąć tą białą taśmę (tej bursztynowej z głowicy nie musisz)

I to by było na tyle. Jak zamontujesz w aucie to przyciskiem mode przełączasz na tape, podłączasz tel albo mp3 i powinno działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...