Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Oleju raczej nie dobiera się od ilości przejechanych km Jeden motor może mieć przelatane 280 tyś i będzie w leprzej kondycji niż ten przy 200tyś Olej dobieramy do stanu technicznego jednostki napędowej . Skoro napisałeś że twój silnik nie spala oleju a ma tylko nie znaczny wyciek To powinienneś lać pełen syntetyk Bo skoro możesz jeść szynkę nie będziesz jadł kaszanki :D Prawidłowo jeżeli dbasz o swój wózek powinienneś wykluczyć wyciek zrobić płukankę i zalać pełen syntetyk.Ja obecnie latam TDS przy udokumentowanym przebiegu 318 tyś i wlewam pełen syntetyk valvoline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chyba,że załatwi się z zagranicy jak Ja to robię :)

Powiem tak też sprowadzałem magnateca z niemiec i faktycznie jest on lepszy jakościowo od tego rozlewanego w polsce , sprawdzone w aucie w którym posiadałem zegary ciśnienia i temperatury oleju i ten z niemiec lepiej trzynał parametry lecz nawet i te z zagranicy są z grupy BP wiec reszte zostawiam wam do przemysleń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeździłem po remoncie na total quartz i był również z Niemiec i powiem szczerze,że mógłbym na nim jeździć ale na następne zalanie już castrol był więc raczej zostanie castrol w Polsce za 1L bańkę wołają w sklepach nawet 50zł to chore bo Ja za nie całe 200zł z przesyłką mam 7litrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam go wymieniać częściej niż nakazuje inspekcja.

Co ile planujesz Georgii? Oleje nowej generacji wytrzymują nawet ponad 30 tys. bez zmiany. Zależy jeszcze co ile masz ustawioną inspekcję. Ja jeżdżę na oleju z rekomendacją do 30 tys., inspekcję mam ustawioną co 15 tys. i tego się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...