Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chce u siebie wyrzycic telefon, czy ktos po zdjeciu pozna, czy to jest wysuwany podlokietnik?

BMW E39 Podłokietnik tunelu Czarny F-Vat ŻORY (3166714610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sprzedawca twierdzi, ze tak. Nie chce tego ze schowkiem.

Wywalam telefon bo go nie uzywam, ale chcialbym zamontowac bluetooth'a. Wielu ludzi mowi, o zmianie tylko jednej rzeczy w aucie, tego modulu i programuje sie wtedy telefon DISem i jest gitara. Czy ktos to u siebie przerabial i pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChriS.

No wlasnie dostalem maila, ze nastapila pomylka i jest to otwierany ;)... Ehh szukam nadal pewnego info na temat bluetootha, najlepiej osoby, ktora to robila, a nie slyszala zebym sie nie meczyl miesiac z tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wysuwany podlokietnik , w tym linku jest zdjecie podlokietnika rozsuwanego ze schowkiem oczywiscie

http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-530d-nawiew-tunel-srodkowy-podlokietnik-schowek-CID5-ID2jkSf.html

Zmienialismy u siebie nie dawno nie ktore osoby mowia , ze to poliftowy <lol>,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChriS.
Gdzie i kto tak mówi - sam myślę o BT w aucie...

BMW-klub.pl • Zobacz temat - e39 530i Bluetooth - dostawienie, co trzeba i jak

BMW-klub.pl • Zobacz temat - e39 telefon simens

"dosłownie podmieniłem moduły z bagażnika i śmiga

tylko parowanie telefonu mam przez inpe

nie działa z mordki na kierownicy"

"jak masz simensa to zrób tak jak ja

kupiłem na allegro moduł bluetooth

zamieniłem ten co mam na ten co kupiłem (wtyczka była taka sama icon_wink.gif )

i teraz mam normalnie działający zestaw z bluetooth (jedynie nie pokazuje książki na wyświetlaczu )

jest jedna wada ,nie można sparować telefonu przez przycisk na kierownicy

po prostu podpinam się kompem i przez impę paruje telefon

pozdrawiam"

Niezle, nie?

Dzieki Jareknes, juz przeszukalem cale allegro, same brzydkie ;/ czekam na nowe, bede kontrolowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...