Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem z mocą a mianowicie chodzi o to że przy takich temperaturach auto nie ma mocy -w chłodne dni i jak nie była fest rozgrzana to miała kopa ,teraz jak jade na drugim czy trzecim biegu jest słaba reakcja na depnięcie ,się zbiera jak 1.8 :lol: chodzi równiutko cichutko ale z tą mocą to przesada ostatnimi czasy ale!!! tez jest tak że jej odbije i zapierdziela właśnie tak jak to ma być ,aż jestem zdziwiony bmw_1

macie jakieś pomysły co to może być ??? sondy ok ,przepływka ok ,świece nowe a co dalej ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kompem przepływki nie sprawdzisz idealnie...

podmiana od innego i wiesz na 100%

to że błędów nie ma to nic nie znaczy bo błąd wyskoczy jak padnie całkiem (lub wysypie się w niej elektronika)... a jak np niedomaga to nic nie wyskoczy

wiec takie objawy wskazują na przepływke ???????? bo to trochu dziwne że raz frunie jak bmw a raz jak punto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, kiedyś padał mi czujnik położenai wału i nic na kompie nie wykazało, dopiero jak kropnął, więc jest tu ziarnko prawdy. A dla zasady posprawdzaj izolację kabli dochodzących do sond, może któryś się przetarł? Ewentualnie na myśl przychodzi mi przepustnica, może już zasyfiła się i kuleje. Czasami pomaga jej wyczyszczenie. Kolega miał podobny problem w e46 M52B20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczyść, sprawdź, a potem pogadamy. Jeśli już się upierasz to BOSCH, żadnego dziadostwa z Allegro. Na pewno tańsze, ale zaraz i tak będziesz musiał kupić drugi, dolicz koszty kompa, jak nie masz wśród znajomych i pokryje się z markowym towarem. Nie daj się nabrać na oferty Bosch za 250 pln, to tylko chiniole z logo Boscha, nadające się do ich Taty8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATA jest INDYJSKA

I tak szmelc i tak szmelc, więc co za różnica.

Co do Pierburga to mam tej firmy elektrozawor od turbiny i byl zakupiony w ASO. Hula jak ta lala

Fakt opinie bardzo pozytywne z tego co czytałem, natomiast ja na tym nie jeździłem, więc nie mogę wyrazić opinii. Doradzam to, co sprawdziłem na własnej skórze i kieszeni:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...