Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj rano zaliczyłem nie złe zdziwko kiedy poszedłem na przerwie do samochodu wrzuciłem film w radiu i gdy wyciągnąłem kluczyk nie zgasły kontrolki byłem w lekkim szoku.

po paru minutach znalazłem kogoś kto mi pożyczył kombinerki i odpiąłem klemę od aku i gdy tylko przykładałem z powrotem odrazu świeciły mi się kontrolki.

auto odpaliło bez problemów cała elektryka czyli szyby,lusterka,trakcja,wycieraczki,klakson,wszystkie światła działa normalnie (tempomatu nie sprawdzałem )

dodam że po naciśnięciu przyciska w pilocie alarm wydaje jakieś dźwięki ale nie zamyka centralnego i jakby się nie uzbrajał oprócz tego mam schowany przycisk zapłonu bez którego wciśnięcia nie zapalają mi się kontrolki.

po około 5 godz podpiąłem aku odpaliłem auto i normalnie dojechałem do domu pod domem wyciągnąłem kluczyki ze stacyjki wszystko normalnie pogasło centralny się na pilota zamknął i uzbroił alarm czyli jak by nic się nie stało

czy ktoś miał podobny przypadek

proszę powiedzcie mi co to może być czy od wilgoci coś czy alarm pada a może stacyjka?

dziękuję za wszelkie podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że stacyjka zaczyna się sypać.....

nie mówie że nie bo się nie znam :)

a właśnie pojechałem na zakupy i normalnie było wszystko ok oprócz alarmu

na pilota normalnie się zamknął centralny też tylko po minucie się włączał

a jak najpierw w pilocie zamknąłem centralny a później włączyłem alarm (drugim przyciskiem) to wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wina tkwić po stronie stacyjki. Najczęściej montuje się centralki tak, by nie włączyły alarmu przy włączonej stacyjce, by zapobiec zatrzaśnięciu auta przy włączonym silniku. Ale skoro stacyjka robi zwarcie to może być przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...