Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem tego typu poprzedni właściciel coś poprzerabiał w silniku i zrobił go na 270 koni ale zaczyna mnie to powoli w.......iać czyli zmienianie biegów w tym aucie jest tragiczne każda zmiana powoduje wibracje mam wrażenie jakby skrzynia się gubiła przy zmianie chciałbym wrócić do normalności czyli do 218 koni tak jak miała. Nadmienie że spalanie też ma spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos sie zaczelo dziac ze skrzynia to zejscie do seryjnej mocy byc moze odwlecze nieunikne. Zrobisz serie za kilka set pln'ow a ze 3 miechy wysypie ci sie skrzynia biegow. W efekcie stracisz kase na program auto przestanie jechac a swoje na naprawe i tak wydasz. Proponuje udac sie do ogarnietego mechanika zeby ci dokladnie zdiagnozowal co sie dzieje.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Nem parę stówek trza by dać. Wiadomo jeżeli nie chcesz tracić mocy to najlepiej pogadać z kimś kto siedzi w automatach, a jak nie zależy Ci to najpierw powrót do serii a później ogarnięcie skrzyni, która i tak jest zapewne zmęczona...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ile fura ma nalatane? W E60 po 200 tysiącach zdarzało się, że skrzynia nadawała się do remontu.

Po 2 chip jak jest zrobiony dobrze to wszystko powinno hulać bez problemu, sam miałem chipa w E60 (260KM, 620nM więc sporo) i ze skrzynią nie miałem żadnych problemów. Z doświadczenia w innym samochodzie wiem, że dla niektórych chip to jak kupowanie łyżeczki - po co dawać ponad kafla za ogarnięcie programu, jak są takie za 5 stówek, a to zawsze skończy się źle. W A3 mojej żony chip był tak zesrany, że popadały wtryski i turbo na szybko...

A to spalanie to ile Ci wychodzi?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to pada zmiennik momentu ale mogę się mylić.

tak jak napisali koledzy najpierw ogarnij mechanicznie wszystko a co do programu to jak Czechu napisał może się okazać że tuner był domorosły i masz wgraną mapę z torrenta a nie pod twoje auto.

Nie chcę robić reklamy ale odezwij się na priw to dam ci namiary na gościa z wrocka co sprawdzi ci ten twój program.

pozdro

Oli

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestruj się na 5er.pl i znajdź użytkownika '' Mka '' chłop z wrocławia ogarnia wiekszość tematów a zwłaszcza diagostyke komputerową i softy..

Dyziu ty chyba czytasz mi w myślach :dance:

o nim właśnie myślałem ale nie chciałem robić jakieś reklamy.

mam nadzieję że się nie obrazi i podam nr 692 415 272

Dodam też że od niedawna zajmuje się też wirusami i ma hamownię / moja strzała jest przez niego zawirusowana /

Pozdro

Oli

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...