Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego oddaj do Dwumasowki.pl - koła dwumasowe, regeneracja sprzęgieł tam wszystko regenerują nawet dociski :) Polecam bo sam jeżdżę na tarczy robionej u Nich robią dwu masy.Bo nie mogłem dokupić samej tarczy a resztę miałem jak robiłem sztywniaka u siebie i jestem zadowolony.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tez jest okazja wsadzić mocniejsze czyli zestaw z E46 330d 184 km, ale wtedy musze mieć dobrą tarcze z S50B30 lub M52B28 a takiej nie mam ,

to jakbym wysłał donich zestaw z m57 + moja ślizgająca się tarcza to powinni mi to zgrać ?

mozesz podzielić się kosztami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, muszę zrzucic skrzynie jak najszybciej żeby wiedzieć co się stało,

ale nastawiałbym się na opcję nowy zestaw do s50 lub zestaw z m57 + regenerowana tarcza s50

nie wiem czy moj docisk i tarcza podejdzie do twojego motoru bo mam je zdemontowane i sa do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z m57 prawdopodobnie musiałbym mieć dwumasę i docisk ale nie mam tego potwierdzonego, znalazłem tylk opost w necie:

Nic nie trzeba kombinować jakbyś złożył na takim zestawie:

koło zamachowe, docisk 3.0d M57D30

tarcza sprzęgła M52B28, S50B30 lub jakakolwiek inna customowo zrobiona na 240mm i na wieloklin skrzyni biegów z e36.

wieloklin skrzyni w e46 jest wiekszy, stad tarcza z m57 niestety nie pasuje bez przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z m57 prawdopodobnie musiałbym mieć dwumasę i docisk ale nie mam tego potwierdzonego, znalazłem tylk opost w necie:

[/font][/color]

no niestety ja mam jednomasa ale jak chcesz miec swiety spokoj wiem ze radzik przerabia dwumasy i je wzmacnia ale tak jak pisalem czas oczekiwania moze byc rozny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do radzikowskiego w tym momencie więcej jest opini negatywnych niz tych pozytywnych .. tak jak tu kolega napisal jadą na renomie... prowizorke robią żebyś do nich wrócił drugi raz.. kumpel tak wracał do niego na poprawki z 4 razy..i nmiby na reklamacji a za każdym razem musiał coś płacic..:evil:lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...