Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

F&F6 film świetny, bardzo mi się podobał tak jak 5część, no i w końcu umiejscowili w czasie tokyo drift :D(całą serię uwielbiam-to już trwa 13lat ;) )

Iron-man 3d kończy serię, jest trochę humoru i jakaś akcja ogólnie lekki film.

It's ROMAN bitches ! :D czy jakoś tak na odrzutowcu było hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Obejrzeliśmy "OBECNOŚĆ" niby jakiś horror, specjalnie pojechaliśmy na nocny seans, ja się niczego nie bałem, więc jak ktoś chce coś strasznego obejrzeć to ten film jest cienki.

Kurcze myslalem, ze bedzie dawac rade. Wszystkie nowe horrory sa robione na jedno kopyto opuszczony dom itd... ewentualnie mozna wlaczyc jakis gore horror i sie pozygac :/ Tylko sie zastanawiam czy to my doroslismy czy juz niekreca dobrych horrorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś lubi filmy w klimacie SF to:

Trzy na które chciałem się wybrać:

1000 lat po ziemi-jakoś nie miałem czasu na kino i dorwałem film jako dodatek do gazety.

(Efekty specjalne-nie istnieją,Fabuła=dno straszne)szkoda kasy i czasu na wyprawę do kina.

Niepamięć-film przy którym nie można zamknąć oczy albo wyskoczyć zrobić sobie herbatkę bo fabuła jest całekim OK,Trochę efektów.Podobał mi się.

Elizium-jeszcze nie byłem ale zapowiada się ciekawie z całkiem realnym scenariuszem jak na klimaty SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem jakis czas temu

niby dobrze ocenianych ¨Stazystow - dla mnie porazka, nie polecam

Oglądałem kilka dni temu...dłuższa reklama google i nic poza tym. W filmie było kilka momentów zabawnych ale moim zdaniem prawie żywcem zaciągniętych z innych produkcji. Również nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Annabelle - Narodziny Zła

Jak dla mnie średniawa, po prostu odgrzewanie kotleta i ciagniecie fabuły o lalce dopoki się da. Straszne momenty? Zero. Co najwyżej dla zabicia czasu jeśli ktoś oglądał poprzednie części i Obecnosc.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...