Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Bylismy na listy do M. Poprostu rewelka
Może i mnie w końcu mąż zabierze na ten film

W końcu mąż zabrał mnie na ten film i ..... bardzo mi się podobał. Taki ciepły, świąteczny, a do tego śmieszny :lol: Obsada bardzo dobrze dobrana, ogólnie chyba jeszcze raz się na niego wybiorę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się zabiera za oglądanie tego milenium to najlepiej wszystkie 3 części za jednym zamachem , bo historia jest mocno pogmatwana i najlepiej to łyknąć za jednym razem .... ogólnie extra zmontowany i wyreżyserowany film :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mówisz,że sztos 2 daje radę to trzeba się wybrać do kina i zobaczyć a ja polecam film Wyścig z czasem główną role dla piosenkarz Timberlake.W filmie wiele się dzieje a cała akcja to pogoń za czasem,który ucieka...Bardzo dobry film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Bylismy jakis czas temu na takim mega lajtowym filmie. Na kaca, albo na dzien kiedy nei trzeba myslec zbytnio rewelacyjnie sie nadaje. "kupilismy sobie zoo" z matt damonem. Luzny i przyjemny filmik

Bardzo dobry film. Dawno nie ogladalem czegos lekkiego, co nie jest tylko biciem sie i zabijaniem :) Matt Damon swietnie w nim gra, ten gosciu jeszcze nakreci sporo filmow bo co niektorzy to sie juz wysypuja :) do tego przyjemna fabula, cos nowego ;)

Obejrzalem tez American Pie nowy, powiem, ze nawet sie posmialem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym tygodniu mnielismy pelen wypas i pelne szalenstwo kinowe :) W piatek poszlismy na "battleship - bitwa o ziemie"> Ku zaskoczeniu, bardzo fajny film. Nie typowa napierdzielanka z kosmitami, tylko fajny film z humorem. Naprawde podobal mi sie. Niestety nie moge powiedziec tego samego o filmie "dom w glebi lasu". Mohge powiedziec z reka na sercu, ze bylo to najwieksze gowno jakie kiedykolwiek widzialem. Autentycznie, gdyby nie popcorn i duza cola ktora nie chcialo nam sie targac, to po kwadransie bylyby wrotki i wyjazd. Chlam to malo powiedziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Staszek, to Prequel Alien I i w dodatku w reżyserii Ridleya Scotta. Jeżeli oczywiście lubisz takie kino.Ale słusznie zakwalifikowałeś to do kategorii SF, aczkolwiek Obcy, to bardziej horror SF

Obowiazkowo do kina! Od dluzszego czasu czekam na ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...