Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym abyśmy w tym temacie podzieli sie swoimi opiniami na temat filmów, na których byliście w kinach, które warto obejrzeć, a które lepiej sobie odpuścić. Choć pewnie tyle ile osób, tyle będzie opinii :mrgreen:

Według nas tzn mnie i Mordulca film "Testosteron" jest godny polecenia, świetna komedia, można sie wyluzować i pośmiać :drunk: happy_bmw :drunk: a do tego doborowa obsada (normalnie masakra :lol: :lol: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnidło.................. ja wolę lekko hmmmmmmmmm inne :lol: :lol: :lol:

Pachnidło też mi się bardzo podobało :lol: ja generalnie lubię filmy z dreszczykiem, ale czasem lubię się tez pośmiać ( za niedługo będzie Shrek 3 :lol: )

Teraz czekam na "Klątwe 2 " nio i "Hanibal po drugiej stronie maski", ale nie wiem czy uda mi się obejrzeć to w kinie ;) happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Hanibal po drugiej stronie maski" - szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego, dużo sytuacji, które były opisane w książce, w filmie nie było lub pokazano je całkiem inaczej ... mimo wszystko warto było go zobaczyć, choćby dlatego, aby stwierdzić, że poprzednie filmy o Hanibalu były lepsze <bmw_3> , ale to tylko moje zdanie happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a teraz info od zboczonego kinomana:P

Job - koniecznie!!!!

Ryś - można, ale po co (chyba ze przez wzglad na poprzednie czesci...)

American Haunting - film like emily rose - warto

Labirynt fauna - poczatek genialny, dalej nie wiem - sadze ze tak samo

Kto jeszcze nie widzial - Cube 1, 2, 0 - klasyka.

pzdr. all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testosteron - genialny film :) dawno się tak nie uśmialem. no i karolak - masakra :)

pachnidło - średni film - może oceniam zbyt ostro, ale zawsze tak mam gdy ogladam ekranizację fantastycznej książki, film nigdy do niej nie dorasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pojutrze" ale to raczej film do wypożyczenia, bo już dawno nie grają w kinie.

Dopiero teraz miałam okazję go zobaczyć i moim zdaniem film godny polecenia happy_bmw

Jak ktoś lubi filmy w klimacie "Dnia Niepodległości" to i "Pojutrze" powinno się spodobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich aktualnie granych w kinach nie polece NORBITA, moim zdaniem dosc przereklamowany film, edi marfi (przepraszam ale nie wiem jak sie pisze) zdecydowanie gral o wiele lepsze role :D

A co polecam jesli ktos lubi filmy w stulu troja czy gladiator to "300" jest filmem naprawde godnym polecenia i obejzenia. Ogladalem go na kompie ale zaluje o wiele bardziej bym wolal jechac do kina, jesli ktos chce to moge nagrac na najblizszy spot komus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dzisiaj widziałam "Pracownik miesiąca", nie grają już tego w kinach (chyba :P) ale można kupić czy wypozyczyć. Jak dla mnie film godny polecenia, taka komedia z miłością w tle ;) zabawne sytuacje, doskonała obsada. Polecam happy_bmw

no i Jessica Simpson ;) <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałam "Pracownik miesiąca", nie grają już tego w kinach (chyba :P) ale można kupić czy wypozyczyć. Jak dla mnie film godny polecenia, taka komedia z miłością w tle ;) zabawne sytuacje, doskonała obsada. Polecam happy_bmw

no i Jessica Simpson ;) <bmw_1>

Hehehe nio oczywiście, jak dla mnie Dax Shepard :D

Ps. Uszy miała niezłe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...