Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sprzęgło


drut4

Rekomendowane odpowiedzi

Dwumas jest polaczony z walem korbowym, jest to tlumik drgan skretnych i kolo zamachowe w jednym.Jesli zalozysz zwykle sprzeglo bedzie telepalo autem i beda leciec panewki i lozyska slizgowe. Takie moje zdanie. Ale niech bardzej doswiadczeni sie wypowiedza. Ja dopiero zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda silnika? Taniej, nie znaczy taniej. Ja jestem zdania ze taniej wychodzi w czasie drozej. Raz chcialem zaoszczedzic i nigdy wiecej tego nie zrobie, raz kupilem uzywane amory za 5 stow, 4 szt. Zaplacilem za robote 4 stowy. I okazalo sie ze amory wyrobane. Ded. I musialem kupuic nowe wydalem cos kolo 2k plus 4 stowy za wymiane. 2k + 2 razy po 400 zl i 500 za uzywki to 3300 a odrazu jakbym wziol nowe to 2400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tacy co jezdza na sztywnym i nie narzekaja :)

Ja znam takich co jeżdżą Daewoo Tico i też nie narzekają.

Jeśli hamuje mnie budżet to jest rozwiązanie-lepsze niż zasuwanie na wylatanym kole dwumasowym.Twierdzenie,że nie ma różnicy jest kłamstwem lub nieświadomym wprowadzaniem w błąd.Nieświadomość pojawia się gdy opiniodawcy brak skali porównawczej,bo nie latał ma sprawnym dwumasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiem jak w m57 ale firmy produkują już nowe komplety np. do m52 SZTYWNE KOŁO SPRZĘGŁO VALEO BMW 3 E46 5E39 2.3 2.5 (5510633861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I jak to opisują 100% momentu jest przenoszone.Ja śmigam i jestem zadowolony.

A co do tego co piszą wyżej to piszą ci którzy nie jeżdżą na szytwniaku i nie piszą na temat (amory itp.)

Jakby sztywniak coś psuł itp. to nie wsadzaliby do innych modeli.

A co do m57 to nie wiem czy jest możliwość zmiany,a wszystko zależy czy podejdzie sztywne koło z innego modelu :)

Edytowane przez Georgii
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dieslu sztywne koło niestety słabo sie sprawdza, bedzie mega telepać i predzej czy później wykończy łożyska w skrzyni biegów.

To nie benzyna gdzie założenie jednomasu nawet na sztywnym sprzegle bedzie bez wiekszych różnic dla układu napędowego.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...