Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e39 v8 chlapie olejem po odkręceniu korka


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki pany

Ja się nie przejmuję bo na logikę to wiadomo że będzie chlapać skoro łańcuch jest odsłonięty i przy samym wlezie

Już tłumaczę skąd moje pytanie

Jak wiecie auto moje na sprzedaż, przyjechał klient, nic nie mówiąc za wiele zabrał się od razu za korek wlewu i wiadomo ochlapało go olejem, mówiłem żeby nie odkręcał ale ok, stało się

Strzepną olej z ręki i pojechał bez słowa

Zgłupiałem i dlatego założyłem temat:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie auto moje na sprzedaż, przyjechał klient, nic nie mówiąc za wiele zabrał się od razu za korek wlewu i wiadomo ochlapało go olejem,

Miałem to samo u siebie jak auto sprzedawałem. Przyjechali w kilku znawcy i powiedzieli, ze silnik zajechany bo chlapie olejem :) Szczerze to sie sam zdygałem, ale troche poczytam, troche popytalem i powiedziali, że to przez łancuch rozrzadu tak chlapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że szwagry

Tak jak kandyn piszesz ,tez sie pogubiłem jak zobaczyłem mine typa i jego foch że silnik zajechany:mrgreen: ale najlepiej z tego wszystkiego to steven wyglądał hahahah:mrgreen: widok jego miny mam dalej przed oczami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś taka sama akcja była w E36 TDS. Przyjechały szwagry i odkręcają korek na chodzącym silniku, ja lekkie WTF no i diagnoza padła Łoooooooooo Paaaaaaaanie szwagier też ma tds i u niego nie chlapie silnik zajechany.

Chcieli negocjować, na co moja reakcja była taka że zakręciłem korek zamknąłem maskę i powiedziałem, że żegnam ponieważ auto czeka na kogoś innego - mina ich bezcenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie gość przywiózł rurę ocynk od wody długości jakieś 1,5m i średnicy fi 15 przyłożył do ucha i w okolice miski olejowej stwierdził ponad wszelką wątpliwość że panewki już długo nie pociągną bo je słychać i może to auto kupić ale za pół ceny :mrgreen: ten fachowiec był mega najlepszy jaki mi się trafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie gość przywiózł rurę ocynk od wody długości jakieś 1,5m i średnicy fi 15 przyłożył do ucha i w okolice miski olejowej stwierdził ponad wszelką wątpliwość że panewki już długo nie pociągną bo je słychać i może to auto kupić ale za pół ceny :mrgreen: ten fachowiec był mega najlepszy jaki mi się trafił :)

Ta rura miała jeszcze jedno zastosowanie, po diagnozie można nią było przypie****ić mu w łeb - bezkarnie - ot taki gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...