Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja - Dzień Dziecka 2007


Gość Mordulec

Co o tym myslisz ?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myslisz ?

    • JESTEM NA TAK
    • JESTEM NA NIE
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Mozna by skrobnac z forumowego konta mailowego, ze organizujema taka a taka akcje

i szukamy fundacji ktora rowniez by sie podpiela pod to i ewentualnie nam pomogla

Napisac co planujemy (zbiorka rzeczy, zabawek i pieniedzy na kupnio najpotrzebniejszych rzeczy) co Wy na to ? jezeli nie bylo by odzewu poweszylbym w okolicy

FUNDACJA HASCO-LEK

Organizacja Pożytku Publicznego

ul. Żmigrodzka 242 E

51-131 Wrocław

tel. (071) 352 95 22, fax (071) 352 76 36

e-mail:fundacja@hasco-lek.pl,

strona www: www.hasco-lek.pl/fundacja

Myślę, że jest to dobry pomysł. Nie mamy nic do stracenia, a może znajdzie się jakaś Fundacja, która zechce nam pomóc w organizacji. Tylko musimy się sprężać, aby do spota już wiedzieć co i jak <bmw_1>

Fundacja Hasco-Lek to dobra myśl, gdyż ma pod swoim patronatem Dom Dziecka przy ul.Chopina, więc na pewno wie, czego tam potrzeba itp. i myślę, że skoro opiekuje się tymi dziećmi, to i w tym roku szykuje coś dla nich, a my moglibyśmy się dołożyć <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pomysł dobry a nawet b.dobry. pracuje w hurtowni nabiału to mozna by było zrobic mała zrzutke pienierzna i kupic cos dzieciakom np. jogurty, mleczko itp.

a nie mozesz pogadac z szeostew o przekazaniu lub o jakims rabacie ?

[ Dodano: 21 Maj 07, 16:40 ]

przejazlem szafki ;) wyprane i pachnace

kota obroncy nie daje :P

p1110767ga9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kobieta napisała do mnie:

Witam ponownie bardzo serdecznie

proponujemy spotkanie 26 maja w placówce przy ul. Chopina 9a

o godz. 16.00 0 17.00

Dyrektor

Iwona Siemińska

Ja pracuje do 16, ale potem jestem wolna :)

Ps. Kosa myślę, że dzieci ucieszyłyby się z kota obrońcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

na początku powiedziałem na głos (ja głupi) " tp damy zabawki razem z kotem"

reakcja:

p1110766er1.jpg

więc z kota szybko zrezygnowalem :D

ja do 18.... odpadam, zobaczymy co jutro w firmie powiedza, jak odmowia, to zawsze jakas zgrzewke plynu fo naczyn czy cos takiego moge dorzucic, lub do skladki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 26 to sobota :)

Nio zobaczymy co powiedzą jutro, ale tak czy siak trzeba byłoby sie jakoś spotkać i zrobić zbiórkę, o ile ktoś więcej z forumowiczy chce się dołożyć :)

Ja ksiązki będe miała w przyszłym tygodniu dopiero :|

Ps. Kot ewidentnie szykował się do ataku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola jesli nie znajdzie sie ktos inny to pojade z toba ale nie wiem co bede robil w sobote. Moze sie trafic ze bede musial cala sobote siedziec w zielonej gorze ale bede wszystkowiedziel jutro okolo godz 12 wiec dam ci znac pozdr

Dzięki wielkie <bmw_2> ale myślę, że jakoś damy radę, najwyżej się wcześniej z pracy urwę ;) zresztą zobaczymy, co juto powiedzą Kasi :lol:

Jak by co, to będziemy myśleć jutro ;)

Ale jeszcze raz dziękuje Maximus <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie się jakoś dorzuce,ale mieszkam ponad 100km od Wrocka,więc nie wiem jak to zrobić. A podjechać nie mam jak,nie dość,że pracuje całymi dniami to jeszcze bunia czeka na części z serwisu,bo nigdzie ich dostać nie moge. Gdyby była jakaś zrzuta pieniężna to może ktoś za mnie założy,a ja w Osówce oddam(z procentem :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,że obiecałam jakieś info na dzisiaj,ale lipa :roll: Dzwoniłam jeszcze raz do Pani wiceprezes, i na tą chwile wiem tylko tyle, że: Hasco dało w tym roku kasiorke, a na dzień dziecka mają komputer i słodycze.Czekam na dalsze informacje i decyzje dotyczące Naszej akcji...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniemy od tego, czy poza zagłosowaniem w ankiecie na TAK, mogę liczyć na coś więcej :?: :?: :?: :?: Wykluczam Kosę, Dzikiego, maximusa, bo wiem, że pomogą a inni?

Nie mam zamiaru iść do babki, a potem jak przyjdzie co do czego, to tłumaczyć się, że jednak coś nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłbym nawinac o jakims rabacie tyle ze dopiero w przyszłym tygodniu bo teraz siedze na L-4.

[ Dodano: 23 Maj 07, 11:00 ]

dokładniej morzna by było omówic ten temat na najblirzszym spocie... tylko dobrze by było jak bym wiedział kiedy jest i gdzie...

[ Dodano: 23 Maj 07, 11:03 ]

czekam na odp. pozdro bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem - straciłam zapał :|

Gdyby było więcej zainteresowanych możnaby było zrobić jakąś składkę, kupić coś dla dzieci (myślałam o takich rzeczach, które mogą wykorzystać na dworze, typu skakanki, gumę do skakania dla dziewczynek, piłki (pisał Kosa wcześniej o tym) itp.) coś co może im się przydać na dłużej. Książki czekają w Empiku ....

Ale ile nas się złoży? Zdecydowanie za mało .... :cry: więc chyba trzeba dać sobie spokój i nie robić dzieciom niepotrzebnej nadziei

Co do rabatu, który może załatwić Oskar- na to tez trzeba mieć pieniądze ..... i koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...