Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


KALENDARZ 2020


Pawel4freak

Rekomendowane odpowiedzi

@Robak97 dawaj fote na meila :P

@Ans dawaj lepszą fote :P 

 

Resztę użytkowników zapraszam do oglądnięcia pierwszego posta i ocenienia co kto wrzucił ;) 

Ci co nie wrzucili foty i spełniają regulamin zapraszam na meila ? 

Edytowane przez Pawel4freak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że ostatnio mnie totalnie nie widać, ale jak ktoś śledzi socialki, to w wekendy można mnie najczęściej znaleźć w Głogowie lub na stadionie,  a przy okazji jakby ktoś chciał sobie skoczyć z 220 m na linie (nie bunge), to zapraszam :D

 

Wracając do tematu. Mam wstępny projekt kalendarza:

 

1224336076_kalendarz_druk_Obszarroboczy1kopia5.thumb.jpg.67bab68037d339981abe6ba49fa18af5.jpg

 

oraz wpadłem na jeszcze jeden pomysł, a mianowicie zrobić edycja z większą ilością informacji na temat auta. Tutaj trzeba byłoby pomyśleć co dokładnie, ale dla przykładu daje dwa rzuty (bo projektem ciężko to nazwać).

Treści są częściowo zmyślone, ale bardziej jestem ciekawe czy Wam się taki pomysł podoba. Jest to kalendarz klubu, ale będą go widzieć również osoby niezwiązane z klubem, a nawet marką, stąd też informacja o modelu, felgi sam często chciałbym znać. Jakieś propozycje? 

 

1510792509_kalendarz_druk_Obszarroboczy1kopia6.thumb.jpg.94c6e78b102da1c2ee3023bbd243bfc4.jpg960722817_kalendarz_druk_Obszarroboczy1kopia3.thumb.jpg.d7190bce10d2b5e29d1f11d6752112d1.jpg

Edytowane przez Dixx37
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kamil_89 napisał:

Na przyszły rok tylko jedno auto na miesiąc?

 

W tamtym roku było ciężko uzbierać 24 zdjęcia, a w obecnym mamy połowę października i nie mamy nawet 12. Możliwe, że ludzie się obudzą i może uda się uzbierać więcej, ale nie wiadomo. Rozmawiałem kiedyś z Pawłem i mieliśmy w głowie świadomość, że w tym roku może być tylko 12 zdjęć, bo nie chciałbym sytuacji, w której muszę kogoś wyróżniać i zrobić tak, że w jednym miesiącu są dwa zdjęcia w innym jedno i kto ma być na całej stronie, a kto ma się z kimś podzielić miejscem.

 

Dlatego obecnie bawię się z projektami na jedno auto i stąd też pomysł, żeby opisać coś więcej niż tylko nr silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robitaktorobi napisał:

Chętnie bym zasilił portfolio, ale jeszcze nie spełniam wszystkich punktów regulaminu. :P

Jeżeli  ma tak wyglądać frekwencja to możliwe że regulamin ulegnie zmianie ;) Fotkę podrzuć tak czy siak na meila, najwyżej wykorzystam do instagrama jeżeli jeszcze jej nie użyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sagui napisał:

Podoba mi sie pomysł z większą ilością danych. Wymyśl tylko co ma być w opisie (zapewne trzeba by było ustlić limit znaków).

Ja jestem za :)

Wlasciciel samochodu móglby po prostu napisac kilka zdan o aucie (-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Ans @Krzyviek @tomasz325 @viviek @CzAkSs @hall @Leo @Beton @Ameryka @Zkumeku @mariusz13 @Tomek1989 @robi @Jaro @Dyziu

 

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a ja jeszcze nie wiem, ile będzie konkretnie aut i jak to będzie wyglądać. Obecnie każdemu spodobał się pomysł rozbudowanych informacji dlatego każdy, kto przysłał zdjęcie musi mi dopisać info o aucie, które zgłosił. Kto nie podeśle, będzie miał pusto w opisie (kogo będę gdzieś kojarzył na fb, czy będzie na dniu dziecka, to będę ściągał o dane).

 

Nick z forum właściciela:

Rok produkcji:

Model:

Silnik:

Moc:

Felgi: 

Dla przykładu:

 

 

Nick z forum właściciela: Dixx37

Rok produkcji: 2007

Model: E90

Silnik: M47

Moc: ~195 KM

Felgi:  19' 220 Style 

 

Edytowane przez Dixx37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z forum właściciela: Kamil_89

Rok produkcji: 2004

Model: E46

Silnik: N47

Moc: ~180 KM

Felgi:  19' replika styling 127

 

Nick z forum właściciela: Kamil_89

Rok produkcji: 2007

Model: E81

Silnik: M47

Moc: 177 KM

Felgi:  18' 216 Style

Edytowane przez Pawel4freak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z forum właściciela: viviek

Rok produkcji: 1995

Model: e36

Silnik: M54B30

Moc: 231km

Felgi: 3tg OZ Mito 8,5j i 10,5j

Edytowane przez viviek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...