Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Duży problem... Dławienie, odcinanie paliwa? Zasilania?


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Mułek dalej jest jak był.... Nie raz lepiej. Tylko tyle że nie robi tej akcji co wtedy. Nie zmieniałem czujnika wału jeszcze tylko... Dostałem namiar do warsztatu POMPA w warszaFce i się wybieram tam w tym tygodniu. Podobno na BMW zjadł zęby wiec jadę, zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię. Trudno się tam dodzwonić, ale w końcu mi się udało. Przedstawiłem jemu problem, nie powiem bo bardzo dobrze się rozmawiało itp ale raczej nie bardzo. Nie wie co mogło by być przyczyną i z drugiej strony, wziąć go na tydzień do sprawdzenia to też niby mówi że nie bardzo bo co za to weźmie.......... Jak by miał błąd to by zrobił, to mu mówię że gdybym miał jakiś błąd dziwny to sam bym to ogarnął.... Miał skonsultować z kolegą to i oddzwonić ale chyba już nie oddzwoni.... I jestem dalej w ciemnej d.pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu lub jutro będę miał czym to sprawdzę, ale z drugiej strony to nie mam problemu z odpalaniem jak i na zimnym tak i na ciepłym. Strzał i zapala. A ten muł nie jest jednostajny, jaz jest lepiej raz gorzej. Nie raz idzie jak powinien, zgasze, zapale i d***a znów muł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił auto E46 323. Jak kupował to był podjarany i nawet nie zczail, że auto nie jedzie. Dawałeś 2 bieg i gaz, a to przyspieszało jak te zwykłe diesle stare bez turbiny. Straszny muł. Nie wierzyłem, więc wsiadłem i po 25 metrach stwierdziłem, że to jednak prawda. Mam ten sam silnik, więc miałem punkt odniesienia. Dopiero od ok. 4tys się coś tam zbierał.
Dał do warsztatu i okazało się, że coś z rozrządem i vanosami było. Teraz już jest ok.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz zaczyna mi coś świtać z rozrządem, że może to jego wina. Tylko że on raz szedł dobrze a raz nie, nie było tego że zawsze. Teraz ma muła tylko raz jest większy raz mniejszy. Wczoraj wieczorem była masakra jak jakiś lanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- obydwa czujniki walka zmienione

- świece nowe

- disa działa, trzyma i ma uszczelki

- przepływka (po odlączeniu dziwnie chodzi więc chyba działa)

- vanos (nowe uszczelki i brak luzu)

- odma niby drożna

- filtr powietrza + przepływka wszystko suche

- spaliny sprawdzone, poprawne wszystko

Nie ruszałem czujnika wału, filtra paliwa. Auto pali bez problemu zimne i ciepłe. Nie przerywa. Nie wiem czy to ma związek ale jak wsiadam, przekręcam kluczyk i kręcę to z 2, 3x przekręci normalnie i zapala, potem jeżdżę itp ale gdy gdzieś stanę i zgasze dosłownie na sekundę a po chwili zapale to odpala na dotyk, nawet z raz nie przekręci tylko od razu zapłon. Gdy po zgaszeniu normalnie postoi chwilę dłużej czy coś to przy kręceniu jest jak zwykle tam że 2, 3x i zapala normalnie. Czy tak powinno być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 16:04, mmaarrcciinn napisał:

 

 

 

7 minut temu, mmaarrcciinn napisał:

No i w środku widać na tłokach przez otwór po świecy że bierze oliwkę. No bo bierze....... Tylko dalej powodu  muła nie znalazłem. A czy jednak te katalizatory mogę mieć przypchane????? Czy nie bardzo?

Ja bym na Twoim miejscu pogadal z Leo, on ma te silniki w jednym palcu. Niech zajrzy tam o co chodzi i naprawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...