Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzam ,a wpadam z kolejnym durnym pomyslem!!! Ale co tam :)

A moze jakas mala zbiorka na spocie,porobic jakies najprostrze wizytowki,nawet domowej produkcji :P Zeby bylo na nich napisany nawet sam adres stronki klubowej i kazdy mialby zawsze pare sztuk.Jadąc i widząc ,a to na swiatlach,a to na parkingu jakies bmw. Dac taki swistek papieru,niech zajrzy i napewno to zaprocentuje nowymi forumowiczami i popularyzacją klubu. Wiele osob posiadających bmki nawet nie ma pojecia o istnieniu maxbimmera.

A zainspirowalo mnie do tego pomyslu pewna historia ktora miala niedawno miejsce-

Wychodze sobie z pieskiem,patrze a stoji E36 zaparkowana kolo mojej ,a dwaj goscie ewidentnie są zainteresowani moim autkiem,podchodze z pod byka i pytam kulturalnie

Czy cos im k**** nie pasuje z moim bmw(mysle sobie blachy spisują,czy cos kombinowac chca)A ze mam pieska nielubianej rasy co sie ludzie takich boją(niewiem tylko czemu??)

To sie goscie speszyli i zaczeli tlumaczyc ze fajne autko ,ze oni tez mają bume ze chcieli obejzec i spisac adres strony.Faktycznie gosc pokazal mi karteczke z spisanym adresem z naklejki.Rozmowa od razu sie zmienila i okazalo sie iz goscie niemieli pojecia o forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy cos im k**** nie pasuje z moim bmw(mysle sobie blachy spisują,czy cos kombinowac chca)A ze mam pieska nielubianej rasy co sie ludzie takich boją(niewiem tylko czemu??)

:lol: :lol: :lol: dobrze ze Drag ich nie zjadł za nim do nich zagadałes :drunk:

A tak swoją drogą to na kazdym praktycznie spocie są jakies ulotki / kalendarzyki itp

tylko prosze się "upomnieć" bo my już jesteśmy w wieku przed emerytalnym i

mamy problemy z pamięcią :lol: :lol: :lol:

Jak cos to Kosa ma kalendarzyki z adresem www bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej wykonuje właśnie coś w stylu kalendarzyków prywatnie, o ile efekty będą zadowalające to zamówie też w tej firmie kalendarzyki dla Maxbimmera. Swoje dostane za około 10 dni i wówczas po konsultacji z klubowiczami dokonam zamówienia Maxbimmerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ,fajosko sie poczulem czytając Mordulca. :lol:

A powod jest banalny,moze Ci z raz wspomnialem o swoim kumplu ,a tu widze ze nawet imie pamietasz i wogule.Nie no poklony dla kolegi bo nienalerzy do tych co jednym uchem wpuszczają,drugim wypuszczają.Nie dosc ze zawsze sluzy radą i pomocą to jeszcze slucha i pamieta.Moze i teraz "cukrze" ale w pelni zasluzenie.Takich znajomych miec to skarb i nie wstydze sie z tym afiszowac!!!

Moze dziwne ze tak przypucowalem tylko dlatego ze ktos pamietal jak moj pies ma na imie ale widzicie,moj pupil jest dla mnie kims wyjątkowym,nie zwierzakiem ,a przyjacielem,wiernym ,oddanym.Moze przypisuje mu zbyt wiele cech ludzkich ale niewstydze sie tego ze traktuje go nie jako zwierze ,a najleprzego przyjaciela.

Mialem kiedys bardzo nieprzyjemną sytuacje w ktorej gdyby nie moj drag to mialbym bardzo ciezko:/!!! Mimo iz pies mocno oberwal,to poradzil sobie i teraz waze tamto zdarzenie na miare zycia. Pies dostal "kose",a mimo wszystko poradzil sobie i dosc dotkliwie sponiewieral(z moją pomocą)trzech napastnikow. A za co??? za moj,wtedy dobry telefonik,obrączke i pare zlotych w portwelu:/

Mam nadzieje ze kiedys bede mogl sie nim pochwalic na jakims spocie i jednoczesnie udowodnic ze jest to naprawde bardzo spokojny,mądry i NIEGROZNY !!! pies.

Pisząc niegrozny mam na mysli iz pies znakomicie umie okreslic granice zagrozenia swojego wlasciciela(tzn. mnie)i w warunkach normalnych jest oazą spokoju tzn. nigdy sam niezacząl awantury ,mieszka z kotem ,jest bardzo przyjazny i towarzyski:)

dobra,juz sie zamykam bo moglbym tak o nim pisac w nieskonczonosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaspri84 tak opisałeś swojego psa,że podpasował do mojego świętej pamięci ODYSA. To był bokser,naprawdę świetny piesek,super łagodny i bardzo mądry,a jak trzeba było to udawał groźnego. Ty też masz boksera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34-Patryk - niestety nie,mimo iz boksery są fajne :)

Posiadam pieska rasy APT (Amerykański PitBull terier)

Dla niewtajemniczonych podkreslam tylko iz NIEJEST to tzw.potocznie Amstaff!!!

Fota kiepska bo niepokazuje zbyt wiele i tego co te psy mają najfajniejszego ,a mianowicie ksztaltu czaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A nawial wam ktos kiedys gdy chcieliscie mu dac wizytowke???

A mi tak :lol: !! !! !!

Zainspirowany popularyzacją klubu od czasu do czasu rozdaje kalendarzyki (co dostalem kilka wiecej) na poboczach ,skrzyzowaniach posiadaczom smigiel. A tu Ci ostatnio na swiatlach wyskakuje do goscia w E30,obiegam jego furke zeby tak na jednej nodze mu kalendarzyk dac,a ten mi rygle drzwi zamknąl i dzida na czerwonym.Stanąlem jak wryty,kopara mi opadla z wrazenia i niewiedzialem co zrobic. Czegos takiego to jeszcze nie mialem.Ciekawe co sobie o mnie pomysleli ludzie w autach co za mną stali :?

Ale jaja by byly jakby mi przyszlo wezwanie na komisariat na wyjasnienia ze niby kogos napasc chcialem :P Wiecie,zyczliwych konfitor dostatek ,wiec kto wie czy jakis debil blach niespisal i niezadzwonil (Sie sprawdzi-niektorzy bedą wiedziec o co mi chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

buehehe :lol: :lol: :lol: za szybko wybiegłes z samochodu :lol: nastepnym razem

nie biegaj jak ulotki rozdajesz , płoszysz ludzi :lol: bmw_beer uklon_bmw

A tak na marginesie to co sie dziwisz jak "wybiega do Ciebie gosciu z czarnej/ciemnej

siódemy" to tez bys sie zabarykadował i łogień ze swiatełek :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe :lol: :lol: :lol: za szybko wybiegłes z samochodu :lol: nastepnym razem

nie biegaj jak ulotki rozdajesz , płoszysz ludzi :lol: bmw_beer uklon_bmw

A tak na marginesie to co sie dziwisz jak "wybiega do Ciebie gosciu z czarnej/ciemnej

siódemy" to tez bys sie zabarykadował i łogień ze swiatełek :lol: :lol: :lol:

Hmm... ja w środę targnąłem się na 2 łysych panów z s-klasse przez których o mało nie skasowałem bumy ;> a byłem na tyle wkurzony, że już z "naprawiaczem" do nich biegłem i uciekli ;(

A co do maxbimmera.... to sobie któregoś pięknego razu jadę po powstańców, patrzę w lusterko.. jakieś e46 kombi za mną zawisło... potem z boku..... potem zaczęło skakać z pasa na pas i wyrwało do przodu, mi standardowo się włączyło "żadne e 46 mi nie będzie..." i but w podłogę :D Gość wskoczył w zatoczkę od autobusu i się przywitał ładnie i pozdrowił - maxbimmer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a więc słuchajcie bo ja dostaje regularnie na magnolii ulotki z bmwpasji a nie widzialem zadjen bumy z naszymi wizytowkami. oni obskakują całe parkingi

Proponuje każdemu dać z 10 sztuk na spocie jak spotka co ciekawsze autka to wsadza za wycieraczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co weekend wyjeżdżam na polowanie piknych Bawarek, wręczyłem już ponad dziesięć wizytówek niestety tylko jedna osoba pojawiła się na forum :(... ale i tak jest warto - te miny i teksty "wybrańców" nigdy Mi się nie znudzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
a więc słuchajcie bo ja dostaje regularnie na magnolii ulotki z bmwpasji

... każdy orze jak może :P u nas najbardziej skuteczna formą promowania klubu

jest google , dla przykładu wpisz w wyszukiwarce "BMW" i sam zobaczysz gdzie

znajduje sie Maxbimmer :wink:

Jesli juz chodzi o same ulotki za wycieraczkami to nie wiem czy to jest az takie

skuteczne wiekszosc ludzi wywala te "papierki" nawet nie czytając , inna sprawa jak

taka ulotke wręczysz osobiscie wieksza szansa ze gosc którego zaprosisz faktycznie

sie pojawi na forum , tylko nie biegaj tak jak pisał Kaspri bo pozniej ludzie na

czerwonym wieją ze skrzyżowania :lol:

oni obskakują całe parkingi

... prawie jak szarańcza :lol:

Proponuje każdemu dać z 10 sztuk na spocie jak spotka co ciekawsze autka to wsadza za wycieraczke

Mat cały czas są ulotki / kalendarzyki dostępne wiec tylko przypomnij się na spocie

i bez problemu dostaniesz bmw_beer

Aha teraz jeszcze dojdą te ulotki co proponował Satan wiec bedzie tego pod dostatkiem

tylko trzeba jeszcze wybrac wzór bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pasją to i ja juz nie moge :/

Dwa razy mi wciskali za szybe papierki mimo iz auto zwykle stoi tylem do jezdni i swieci adresem naszego forum. Za to kusi mnie jak diabli by podkleic dwie e36 co kolomnie stoją z naklejkami pmwpasja naszymi ale mysle ze chyba dam sobie spokoj bo zrobi sie niepotrzebny bojkot. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wiosce jest taki ziomek,który jeździł E36,później kupił E34 i trójkę oddał synowi. Teraz obydwaj jeżdżą bmkami,więc pomyślałem,że to BMW-maniacy. Jadę astrą,bo bmka jeszcze ztała na warsztacie,patrze stoi na drodze syn tego ziomka,no to pach,zajechałem mu drogę,on się dziwnie patrzy,ja grzebię w portfelu,szukam tych kalendarzyków,szukam,nic. Cholera zostały w bmce. :oops: Jak gdyby nigdy nic,odpaliłem astrę i odjechałem. Nie wiem czy teraz jak go spotkam to dam ten kalendarzyk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ja dostaje regularnie na magnolii ulotki z bmwpasji

Nie kumam tych kolesi, często przyjeżdżam i odjeżdżam z magnolii równolegle z jakąś e36 (i trochę przystanku). Nie było by w tym nic zabawnego gdyby goście za każdym razem nie chcieli się ścierać i za każdym razem czekam na nich na światłach.

Jak to Mordulec napisał każdy orze jak może :D

Co do samej popularyzacji, to moim zdaniem:

1. Zasypać wszystkim adresem maxbimmer.pl - tak działa reklama, jeżeli wszędzie widzisz jedno hasło to pamiętasz je podświadomie.

2. Więcej spotów, nawet krótkich, godzinnych, nocnych, dziennych, gdzie można było by się spotkać z nowymi klubowiczami lub chętnymi do przystąpienia do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...