Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dostaje regularnie na magnolii ulotki z bmwpasji

Nie kumam tych kolesi, często przyjeżdżam i odjeżdżam z magnolii równolegle z jakąś e36 (i trochę przystanku). Nie było by w tym nic zabawnego gdyby goście za każdym razem nie chcieli się ścierać i za każdym razem czekam na nich na światłach.

A jestes pewien ze to ktos z Pasji? Czy tylko przypuszczasz? Podaj numer blachy to moze sie wyjasni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o popularyzacje to niekoniecznie trzeba "atakować" innych właścicieli tej marki na światłach czy stacja benzynowych tylko, dobrym sposobem też jest częstrze spotykanie sie i organizacja grupowych przejazdów po mieście tak jak ostatnio miało to miejsce na placu sonlym że dookoła same bunie tały i sie zablokowaliśmy na chwilke :D Na takie rzeczy ludzie częście zwarają uwage niż kartki za szybą bo ja naprzykłąd jak coś za szybą widze to od razu wyrzucam nawet nie czytając i sądze że nie tylko ja tak robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Uwierzcie mi, że Maxbimmer'a kojarzy już sporo osób. Kilka miesięcy wstecz prowadziłem w firmie szkolenie dla nowych pracowników z budowy silnika. Szkolenie leci, wchodzimy na tematy związane z motoryzacją i napomknąłem o forum, zlotach. Jeden z pracowników nagle się odzywa "Jestem tam zalogowany" :) Koleś z Jelcza. Ma e36 touring z takimi niebieskimi szybami, nie wiem czy pamiętacie. Dzisiaj znowu prowadzę szkolenie dla kolejnej gupy. Oczywiście standardowo rozmawiamy na temat aut. Nawet nie zdążyłem wymówic słowa Maxbimmer...jeden kolo wyskakuje z tekstem "Słyszałem o Maxbimmerze, Beemkach i waszych zlotach. Pracowałem z twoją żoną w Autolivie, opowiadała mi" :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heno, on niemoglby tam pracowac. Mysle ze jak wiekszosc z nas bylby to sliniacy sie pracownik salonu BMW, ktory rano o 9.00 by podsunal krzeslo, postawil kolo nowej M3, siadl na nim i sie po prostu gapil. Pozniej o 17 by wstal, odstawil krzeslo, wsiadl do samochodu i pojechal do domu. Zadnego pozytku z niego by nie mieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu moja Madzia w sklepie Top Secret(tam pracuje)reklamowała adres stronki:)Smycz(jeszcze ta niebieska)wystawała z kieszeni.

Myślę,że ludzie zwracali uwagę na adres bo był ekstra czytelny a kolor niezwykle soczysty.

Był czas że do pracy w tym sklepie przyjął się Szwedu(z bmwpasji)wytrzymał tam tydzień-chyba smycz maxbimmera tak na niego działała:)

Na parkingu też miałem kiedyś akcję-podjeżdzam,wysiadam,zmierzam w kierunku e39 i nie zdążyłem sie nawet przywitać-widziałem jak kierowca patrząc na mnie podaje napój i hot doga pasażerowi pali silnik i odjeżdza.hmm od tamtej pory częściej się golę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu też miałem kiedyś akcję-podjeżdzam,wysiadam,zmierzam w kierunku e39 i nie zdążyłem sie nawet przywitać-widziałem jak kierowca patrząc na mnie podaje napój i hot doga pasażerowi pali silnik i odjeżdza.hmm od tamtej pory częściej się golę

Hehe podstawa to nie straszyć potencjalnych nowych forumowiczów :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest-ten niebieski touring e36 to forumowy JAMAL:)

Jest jeszcze Adam który ratuje teraz swoją e30tke324td też touring.Obu już chyba kojażysz;)Mówili mi o szkoleniach w Toyocie:):)

Jasne, że kojarzę. Wporzo chłopaki. Adam miał na szkoleniu ksywę "Dresiarz" :) Pewnie Ci się żalił :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie lubię jak mi ktoś wciska ulotki i kalendarzyki do ręki zbyt nachalnie (przykłady wyżej np. na skrzyżowaniu ):lol: ale chętnie jak ktoś się zainteresuje moim bezdasznikiem pyta o jakieś dane techniczne itp. to odsyłam go do stronki maxbimmera najczęściej ludzie sami się interesują nie tylko fani bmw ale i innych marek aut najczęstsze pytanie nadal u laików PANIE A ILE TO PALI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heno, on niemoglby tam pracowac. Mysle ze jak wiekszosc z nas bylby to sliniacy sie pracownik salonu BMW, ktory rano o 9.00 by podsunal krzeslo, postawil kolo nowej M3, siadl na nim i sie po prostu gapil. Pozniej o 17 by wstal, odstawil krzeslo, wsiadl do samochodu i pojechal do domu. Zadnego pozytku z niego by nie mieli ;)

Ale za to jak fajnie by było mieć kogoś takiego w salonie dzwonisz i mówisz do niego, wiesz wpadnę z rana weźmiemy x6 i pojedziemy na jazdę próbna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...