Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



rafikone

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ciagle cos mi sie dzieje po przekladce mam problemy z odpalaniem i niemam wolnych obrotow auto chodzi tak na moje oko na 3000obr/min bylem na komputerze to pokazalo takie bledy czujnik predkopsci silnika i predkosc samochodu-panel sterujacy wiec wymienilem czujnik polozenia walu a obroty dalej nie spadly:( a ten drugi blad o co chodzi??

do tego swieci mi wtrysk sterujacy uszczelnilem go i zmiezylem ma 94 omy wiec chyba jest w normie wiec czemu moze siecic kabelki nigdzie nie sa poprzecierane ani nic pomocy bo juz mam dosc tego samochodu a zal sprzedac bo za uszkodzone duzo nie wezme:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć z głowy to przyjedź do Jetronica na Opolską we Wrocławiu , jest tam Pan Krzysiek i on rozwiąże twój problem , tak zwana u nich diagnostyka kosztuje 250pln ale masz pewność że będziesz wiedział wszystko co dolega twojemu Tadeuszowi .

Żeby cię przekonać opowiem ci moją historię . Kupiłem kiedyś 525tds za 3tys. , według właściciela uszkodzona pompa , objawy takie że na zimno odpalasz wszystko gra , auto łapie jakieś 40stopni i zapala się kontrolka wtrysku i obroty na 2700 wskakują , można niby jechać ale sam rozumiesz , auto kupiłem bo było piękne i szkoda mi go było ale żeby ograniczyć koszta pomyślałem dam od razu na porządną diagnostykę ! Umówiłem się do Jetronica i wpadam na wysokich obrotach ze świecąca kontrolką , poważnie Ci mówię że po 5 min owy Pan Krzysiek podchodzi mówi że jest już dobrze ale poczeka aż auto będzie miało temperaturę pracy maksymalną bo wgra jeszcze nowy program i takie tam bla bla . Okazało się ze ludzie którzy próbowali poprzedniemu właścicielowi coś naprawić pozamieniali jakieś wtyczki i auto ześwirowało !

Sprzedałem potem auto za 10tyś więc ja zawsze będę mówił że w Jetronicu robią cuda ;)

Inną 525tds pojechałem kiedyś do nich bo nie było mocy , wyszukali mi tak małą dziurkę w spawach intercolera że za cholerę bym jej sam nie znalazł , auto jak rakieta po wymianie :)

Zwykłe podpięcie pod kompa nic nie daje jeżeli problem jest tak błahy jak w moich obu przypadkach !

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...