Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miło mi zagościć znów na Waszym forum, z niektórymi sie znam z internetowych for, ze zlotów lub osobiście, chcemy tez podziękować za stworzenie możliwości zaistnienia naszej firmy tutaj.

Jako że to forum motoryzacyjne to krótka historia posiadanych aut o których warto cos napisac, o tych co nie warto nie wspominam

Pierwszym było E30 324TD Touring 1992 rok

Z wyposazenia niecodziennego posiadała:

Tempomat, wycieraczki reflektorów, Check i średni BC, Szyberdach, szperę fabryczną .

Autko które przez ok 2 lata uzytkowania nie przysporzyło niemalże żadnego problemu. Przez ten czas intensywnego eksploatowania wymieniony został akumulator, rozrusznik i łącznik stabilizatora, to tyle z tego co pamiętam. E30 zawsze będę wspominał wyśmienicie jak i ten silnik.

Kilka fotek

33cf5df63ad8049bm.jpg

Po E30 i dieslu przyszedł czas i możliwosci szaleństwa, czyli calkowitej odmienności.

Zakupione zostało BMW Serii 7 model E32 735iA INDIVIDUAL, rocznik 1989.

Z wyposazenia niestandadowego miała :

- Wnętrze INDIVIDUAL tj. Niestandardowa skóra w wersji Havana Buffalo Lether, całe wnętrze dopasowane kolorystycznie pod skórzana tapicerkę która była na fotelach, kanapie, boczkach drzwi, mieszek hamulca ręcznego. Wykładzina pod kolor skóry, boczki, deska rozdzielcza, dywaniki oryginalne tez pod kolor tapicerki, kolor pasów z tyłu i z przodu pod kolor wnętrza.

5251b62c62afc4a2m.jpg

8e5a9c72b35e65f4m.jpg

Reszta to standardowe wyposazenie zawierające m.in.

- podgrzewaną przednią szybę

- Poduszka powietrzna pasażera

- ABS

- Tempomat

- Lusterka ster elektrycznie i podgrzewane

- Elektr. sterowane wszystkie szyby

- Centralny zamek

- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa

Zewnętrznie żadnych fajerwerków i tak tez miało być. No może oprócz felg dedykowanych do tego modelu firmy AC SCHNITZER 17"/8,5" ET-13

2a78c853fabf94e3m.jpg

Niestety autko trzeba było sprzedać po 2,5 roku eksploatacji z różnych względów. Musze napisac że e32 chyba juz na zawsze zostanie w pamieci jako niesamowite auto pod kazdym względem, najfajniejsze jakie miałem i chyba zadnego nie będe wspominal z taka nostalgią.

po krótkiej przerwie wrociłem znów do BMW :D

0d86602b67f43c55m.jpg

Wyposazenie jak to na E30 średnie:

- Wspomaganie

- Szyberdach

- Check Control

- Elektryczne lusterka

- Elektryczne szyby przód

- Grzane lusterka i zamek...

Niestety ale E30 trzeba było sprzedac, jednym z powodów było to że wkrotce urodzi nam się drugie dziecko (planowane urodziny - koniec lutego )

Miało byc E39, ładne E39, ale ze ładne E39 z dobrym silnikiem i w dobrym roczniku kosztuje swoje pieniądze, a w międzyczasie pojawil sie projekt uruchomienia firmy to i budżet na zakup auta się pomniejszył. Chcielismy cos komfortowego, nei małego, w dobrym wyposazeniu, na drogach niecodziennego i mimo dziwnych opinii zawsze chciałem ten model szczegolnie posiąść -zdecydowalismy sie na zakup Alfy Romeo 166 2.4JTD 2000 rok. Foty poniżej.

i6fkx2ox3kpe43u9d28p.jpg

pjemi91zi0zaijyxkyyp.jpg

7iesmyzhfazezz2niq.jpg

8kthj9cyo05a6r4b74ev.jpg

Auto posiada na wyposażeniu niemal wszystko co ten model może posiadac:

Air Bagi

Fotele i skorę MOMO

elektryke szyb, foteli, grzanie foteli

Tempomat

NAVI

Telefon

Podgrzewane szyby przednia, tylnia i lusterka

Roleta tylniej szyby

Fabryczne audio BOSE składające sie z 10-ciu glosników - niestety trzeba je podleczyc trochę bo *******ziały się z leksza

TCS, ABS itd

Posiadam je 2,5 miesiaca i jak do tej pory jestem z niej bardzo zadowolony (odpukać)

kolejen auto jakie chodzi mi po głowie, ale tylko jako drugie to JEEP CHEROKEE, zapakowac dzieciaki, zabrac towarzyszy przygód w zabawę w wyciaganie z błota, porozbijac namioty i przy ognisku nastraszyc dzieciaki opowieściami o tym co się dzieje z silnikiem gdy lejesz tani olej lub robisz odcinke o 20 min za długo

Więc witamy wszystkich i życzymy tanich zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, siemka,

ale troszkę na łatwiznę poszedłeś:

witamy się w dziale Powitania

http://www.maxbimmer.pl/forums/22-Powitania

BeeMki prezentyujemy w dziale Buma Design -> czyli zdjecia naszych Beemek

http://www.maxbimmer.pl/forums/29-Buma-Design-czyli-zdjecia-naszych-Beemek

a co do chwalenia się innymi markami to raczej tylko Blog...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zedecydowałem się z premedytacją wszystko ująć w jednym temacie, który tyczy się przedewszystkim firmy, mianowicie ktoś kto chciałby zakupić u nas coś, może chciałby wiedzieć z kim rozmawia, bądź poznać kawałęk jego przeszłości, więc rozrzucenie tekstu zawartego w jednym poście na trzy różne miejsca sprawiłoby że ten ktoś zapewne by wszystkiego nie znalazł, ba myślę że nie szukałby czegokolwiek. A tak ma pod ręka wszystko.

pozdrawiam

PS: Ładną masz E30... :D

PS2 : Jeżeli jednak pogwałciłem prawa tego forum to pokasuję to co wpisałem i jutro dostosuję .

Edytowane przez Jeztom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na imię mam Michał i razem z Pawłem tworzymy firmę Silesia Parts.

Nasza przygoda z motoryzacja trwa juz kilka dobrych lat, niektórzy znają nas z rożnych for internetowych, ze zlotów BMW lub/i osobiście.

Ta przygoda przejawiała się w posiadaniu paru aut, pisze o tych bardziej udanych przejawach ;)

Moje pierwsze wymarzone auto to BMW E30 którego szukałem przez tydzień w Berlinie a nad rozstaniem z którym ubolewam do dziś.

BMW E30 318iA 1990

682b647c3e11e4afmed.jpg

de8572c2a4c05141med.jpg

Było w bardzo bogatej wersji jak na E30 m. in z klimą i siedzeniami w skórze i grzaniem. Było to takie BMW jak chciałem mieć czyli czarne coupe, miało jednak niestety 2 wady a mianowicie cierpiałem na niedostatek mocy a do tego było w automacie co dodatkowo potęgowało niedobór mocy i zabaw jakie miały płynąć z posiadania auta tylnonapędowego.

W związku z doświadczeniami z pierwszym autem poszedłem w ekstremum jakim w tym czasie było dla mnie BMW serii 7.

BMW E32 735iA 1992

871aec129f019ebemed.jpg

b8ffa0a9ed1a32e8med.jpg

To auto rozkochiwało mnie w sobie z każdym dniem wspólnej znajomości, było przebogato wyposażone, na niedobór mocy nie mogłem narzekać i nawet przywyknąłem do automata który z biegiem czasu zacząłem nawet doceniać, oswobadza on jedną rękę która może nam się przydać do rozmów telefonicznych bądź trzymania partnerki za kolano ;) To auto dało mi dużo radości z jazdy!

Niestety pogorszenie warunków zatrudnienia spowodował że przyszedł czas rozstania.

Zacząłem więc szukać czegoś co osuszy mi łzy po rozstaniu z poprzedniczką a najlepiej do osuszania jak się okazało w nie wiele gorszym pędzie nadaje się, bo jest ze mną aktualnie - venturion.

VW VENTO VR6 1994

d04ad7ec903e6e43med.jpg

Możliwość pomachania biegami, dźwięk silnika, twardość gokarda, to znacząca ale dość ciekawa zmiana po kilku dobrych latach jazdy w automacie, ponadto przyzwoite osiągi dają rade ucierać nos dużo droższym autom co nie ukrywam cieszy ;)

Reasumując.

Bardzo miło mi gościć na Waszym forum!

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...