Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

525 diesel/142KM rok 1997, 186000 km wylatane, sedan, bez alu,abs, 4x el. szyby,immo, c. zamek,4 jaśki, automatyczna klima,halogeny, oplacony przygotowany do rejestracji no i nareszcie cena: 16500zł,

osobiście sądze że coś mało ale powiedzcie co sadzicie wy. bo sie zastanawiam

Edytowane przez Marcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2,5 TDS w e36- rewelacyjnie sie sprawdza- zero zasrtzeżeń.

Klekot niech bedzie, ale już kilka benzynek klękło na światłach :)

Znajomy- gatto ma 525tds E39 z 00r i zadowolony też jest tak samo.

Ogólnie każdy diesel jest zwany klekotem.

A silnik 2,5 TDS czyli oznaczenie M51 robią od 91r do 00r i były montowane w BMW w OPLU i LAND ROVERze też

Więc świadczy o tym że bublem nie były i nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
525 diesel/142KM rok 1997, 186000 km wylatane, sedan, bez alu,abs, 4x el. szyby,immo, c. zamek,4 jaśki, automatyczna klima,halogeny, oplacony przygotowany do rejestracji no i nareszcie cena: 16500zł,

osobiście sądze że coś mało ale powiedzcie co sadzicie wy. bo sie zastanawiam

Jak chcesz jeszcze kupic BMW e39 to ja mam 97r 525 diesel 143KM sedan, czarny, alu 17" z tyłu opony 245 szerokosc!!!, sportowe zawieszenie, z przodu zderzak M5, w jasnej skorze, zarejestrowany, cena 13500 do negocjacji(naprawde ładnie wyglada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio oglądałem 530d kolegi z 2000 roku za które zapłacił 18000zł i muszę przyznać, że jeśli się pośmiga i ze zdrowym rozsądkiem poogląda to można znaleźć e39 w tym silniku przed liftem do 20000zł, w tym przypadku łatwiej o automat ale manualna skrzynia tez się znajdzie - te samochody mają już 10 lat nie mogą wiecznie kosztować po 40 i 30tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Tak jak pisze Tazunio 530D z poczatku produkcji mozna juz wyłapac za około 20tyś

Niestety wiekszosc szuka tego samego silnika w wersji 330D a te nie wiedziec czemu kosztuja minimum 25tyś

Dla mnie dziwne to troche bo auto bardziej limuzynowate jest tansze niż z takim samym silnikiem 3-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...