Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam,mieszkam w szkocji a wybieram sie na wakacje do polski i mam problem z drzeniem auta przy predkosci 120/h,

macie moze jakis pomysl co to moze byc?mysle ze to moga byc krzyzaki albo podpora,jezeli tak to gitara a jezeli znacie inne przyczyny to prosze o rade,

z gory dzieki,

dodam ze nowe opony 235/40/18,kola proste,wywazane miesiac temu,nie telepie kierownica tylko drzenie wychodzi jak by ze srodka podwozia,

powyzej 120/h drgania "prawie" ustaja ale sa takie same przy 150 jak i 200/h

Edytowane przez jaro74lubin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez były takie objawy- jeździłem na kanały do wulkanizatorów koła zawoziłem, powietrze sprawdzałem, miałem brac sie juz za wymianę podpory wała i elastozłącza....

Były też podejzenia na wachacze/ swożnie.

Zaczynało mi drgac budą przy ok 130km- jeździłem i się tylko wkó**** bo niemcy francje wtedy robiłem.

Przyczyną były krązki centrujące felgi- jeden był uszkodzony- kupiłem jeden i reką odjął dziś 200km/h i nic. :)

Odkręć felge i zobacz czy masz luz w pionie- przed samym przykręceniem koła- ja miałem różnicę 1,5mm, a wibrator straszny był- straszne wspomnienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati to nie kiera mi drzy tylko wibracje wychodza jak by centralnie z pod srodka auta

Jeśli mówiśz że ze srodka samochodu to stawiam na podpore wału lub elastozłącze.

Alez drugiej strony to Ty siedzisz na środku i nigdy nie wyczujesz z której strony idzie dokładnie- np zaczyna sie lekko na przodzie a kończy na tyle bo szybciej jedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...