Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... mam problem tego typu auto gdy jest całkowicie zimne to odpala na dotyk. Niuans pojawia się gdy ma temp roboczą tzn przyjadę wyłączę silnik i za jakiś czas chce odpalić to tak na dwoje babka wróżyła albo zapali albo nie. Silnik kręci ale nie chce odpalić. Diagnoza komputerowa wskazała błąd na przekaźniku od wtrysków został wymieniony i problem dalej się pojawia. Proszę o pomoc w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj Ramus, mam identyczny problem tyle że w 520d 2002 rok, przy -20 przy pierwszym rozruchu rano

pali na dotyk a jak wystygnie to jak u Ciebie na dwoje babka wróżyła,na kompie nie pokazuje żadnych błędów, może uporałeś się z tym problemem to będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez neno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

nie wiem czy o to samo chodzi ale mam podobny problem że na zimnym silniku pali na dotyk a na gorącym nie chce odpalić. Z tego co się dowiedziałem jak osiągnie temperaturę powyżej tej skali niebieskiej (chyba 45stopni) jest problem z paleniem, powodem podobno jest pompa paliwa, dzieje sie tak gdy samochodzik ma przejechane powyżej 250tys. widziałem na allegro jakieś czujnik który za każdym razem podgrzewa świece żarowe niezależnie od temperatury silnika co ma pomóc w odpaleniu, lub można spróbować regeneracji pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak jesli w przewodzie poliwoym nie ma oczek to jest wporzadku.Jakby pompa dawała popalic to by nie odpalał na zimnym.Proponuje przegladac komputerem w czasie kiedy wyskakuja bład.Jesli nie pokaze nic to proponuje wsadzic na prube oba czujniki i sprawdzic co sie bedzie działo.U mnie jak napisałem z elektryka było wszystko wporzadku.Równiez nie chciał odpalic jak sie nagrzał.Wymiana czujników pomoga i do tej pory nie mam problemów z odpalaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...