Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pare dni calkowitej posuchy w ofertach, teraz z tych co jeszcze nie ogladalem jest http://otomoto.pl/bmw-320-C15712364.html

Na telefon wszystko OK.

Z minusow : peknieta szyba, wyciety katalizator, 2 bable przednie nadkole, kontrolka ABS czasem sie zapala i gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam poleczke wyzej. A nie chcialbys ladnej e34? :) Powiem ci, ze pod wzgledem wygody naprawde bedziesz zadowolony. Jezdze te swoja i naprawde nie wyobrazam sobie lepszego dupowozu :) Wygoda, bezpieczenstwo, z sekwencja tania jazda i jeszcze na dodatek robi ladne wrazenie na swiatlach. No i nie jeden w nowszej furmance dostal baty bo pomyslal, ze taki stary egzemplarz przeciez nic nie potrafi.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba mam juz autko!

W sumie to wyszlo calkiem niespodzianie. E36 323 w wypasie skorzanym i pelnej elektryce. 170 tys km 96 rok. Autko musze odebrac w DE. 1500 Eu + oplaty +gaz to i tak mnie wyjdzie cos kolo 11500. Pochwale sie jak zdjecia podesle szwagier z DE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z hura optymizmu, ze juz autko znalazlem jak na razie lipa :(

Wlasnie dostalem informacje przez telefon, ze fachura ( wieloletni mechanik ) cos uslyszal w silniku.

Mowi, ze cos klekocze delikatnie - na jego ucho to ktorys z zaworow slychac.

No i teraz mam 2 opinie:

1. Tego fachury - to zaden problem, bo autko stalo pol roku nieuzywane i to kwestia zmiany oleju i przepracowaniu przez troche nowej oliwy i wszystko powinno byc OK. On jezdzil tym autkiem i mowi, ze pelna dynamika, silnik suchutki i od gory i spodu. Jezeli olej nie pomoze to co najwyzej 2 zaworki do zmiany.

2. Opinia majstra ( tez z DE ) z 15 letnim doswiadczeniem / opinia goscia, ktory nie osluchal jeszcze autka / - silnik w MBW 323 jest tak zaje...cie skonstruowany, ze prawie nie do zarzniecia. Jedyny slabszy punkt to zawory wlasnie. Jezeli cokolwiek niepokojacego slychac, to wlasnie zawory. No i tutaj w-g jego opinii czas potrzebny na wymiane 6 godzin i koszt 500 EUR + trzeba wymienic wszystkie zawory ( bo nie ma zadnej pewnosci ktory to klepie ) ktorych koszt wynosi 30 EUR za sztukę * 24 = 720 EUR

Wychodzi koszt 1220 EURO za naprawe!

Ktora opcja jest bardziej prawdopodobna? Pytam, bo spac nie moge od miesiaca szukajac auta . /jutro fachura nr 1 bedzie mial autko u siebie w garazu to powie wiecej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..a jednak zawory! Ten fachman jest z mojej rodziny i mowi ze wymieni mi sam. Mowi, ze prawdopodobnie trzeba zmienic 4 ale w sklepie sa pakowane po 8 szt - 15 Euro za 1 sztuke.

Tyle szukalem i wtopa :(. Niestety bede czekal teraz z tydzien na odbior. Ile takie zaworki kosztuja w PL i czy moze warto juz przy okazji zmienic wszystkie 24?

Edytowane przez kopot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ok nic specjalnego ani nic negatywnego nie rzuca sie w oczy... ale stan idealny to pewnie jak zwykle..... Mnie najbardziej niepokoi hak bo wiadomo auto z hakiem sluzy do ciagania przyczep a za granica szczegolnie hak jest uzywany, nie sluzy do lansu jak w PL :P:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja patrze tak zebym sie w 7 tysiacach zmiescil i w okolicy Elbląga nie ma nic specjalnego teraz tylko to, jakos nie odstrasza wygladem od siebie... w czwartek jestem umowiony pojade na spokojnie zbadac ja na zywo. Niby to jest minus ale z drugiej strony tam nie dobijaja tak aut na drogach jak u nas ;) dzieki za odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...