Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Juz pokochalem to forum, fachowa pomoc i świetne poczucie humoru!

A w sprawie kolorowej 3 ki, to dzis znow lipa z moich ogledzin i chyba sobie go juz daruje. Facet mi dzis mowi, ze auto dalej w warsztacie.

Ponoc sciagneli pol silnika, zeby sie do rozrusznika dostac i nie mozna odkrecic 1 sruby z powodu braku dostepu. Mechanicy wpadli na pomysl, zeby opuscic skrzynie biegow, zeby rozrusznik sie im ukazal. Albo to zarty, albo tam jest niezla kucha techniczna.

Edytowane przez kopot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet mi dzis mowi, ze auto dalej w warsztacie. Ponoc sciagneli pol silnika, zeby sie do rozrusznika dostac i nie mozna odkrecic 1 sruby z powodu braku dostepu. Mechanicy wpadli na pomysl, zeby opuscic skrzynie biegow, zeby rozrusznik sie im ukazal.

Heh to jakieś czereśniaki które chyba pierwszy raz wyciągają rozrusznik z E36 , jakby Ci przyszło jeszcze raz z tym kolesiem gadać to powiedz mu że wystarczy zdjąć kolekor i srube będą mieli na wierzchu , nie trzeba zrzucać skrzyni :lol: :lol: :lol:

Myśle , że po tych akcjach ze sprzedawcą jednak posłuchasz głosu forum i odpuścisz sobie tego gruza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam duuży browar,żę auto będzie zaprzeczeniem tego,czego szukasz-garaż mechanika będzie ogrzewał to e36 przez jesienne miesiące...przekonaj go,żeby podjechał na Dolny to na pewno za jakieś stadko żubrów zweryfikujemy na żywo,że to padło:)i zabawnie będzie.I z psa może inny zwierz wyleźć.

Serio-odpuść,bo napaliłeś się i radość z potencjalnej jazdy przesłania Ci rozsądek i faktyczny stan.Sam się tak kiedyś "jarałem" i kupiłem "budynia" po powodzi.Potwierdza się stara zasada,żę tam gdzie są pieniądze nie ma miejsca na emocje;/

Tak swoją droga słuchaj starszych kolegów;) rozpatrz R6 pod maską. Mocniejszy silnik i trochę inna kultura,specyfika pracy.Jeśli lubisz przycisnąć(a mając BMW polubisz)to r6 moze wyjść ekonomiczniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzis "Mordulec" jest moim idolem za swoj komentarz !! !!

Co do tej e36 to albo sobie ją odpusc albo pojedz z kims kto sie zna i nie bedzie tak napalony jak Ty i doradzi Ci. R6 mysle ze bedzie lepsze od IS przede wszystkim to wiekszy wybor na allegro jest ich od groma. R6 bedzie Ci palil moze 2litry wiecej wiec na 100km moze 5zl wiecej jak IS..... A lans i mobilny prestiz w BMW R6 nie powtarzalny..... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawilo mnie to do łez .... :-)

Mnie rowniez, nawet zawolalem swoja zonke i tez sikala z kontekstu.

Gdybym mial kogos, kto pojedzie i wyniucha, to nie zawracalbym wam doopek na forum. Co do R6 to lans odpuszczam a prestiz wyrobie sobie najwyzej przez znajomosc wszystkich usterek, ktore prorokujecie - bez urazy. Nie mam kasy na porzadny egzemplarz- wszystkie 6 sztuk, ktore sa z okolic i ogladalem juz wczesniej stoja powyzej 9 tysiecy ( z sekwencyjnym LPG ). Mam nadzieje ze jesli jednak bede tak durny i zabiore ta 3 ke, to nie wyklniecie mnie z foruma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jesli jednak bede tak durny i zabiore ta 3 ke, to nie wyklniecie mnie z foruma

Eeee to wtedy to będziesz tu koczował na forum jak beduin na pustyni i dramatycznie podniesiesz nam ilość postów w dziale MECHANIKA podforum E36 :lol: notorycznie zadając pytania jak zreanimować te zwłoki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił kupno tego egzemplarza.Łaciaty kolor,z prawą stroną coś sie niedobrego działo-bynajmniej nie była to kolizja z pieskiem(no chyba że piesek wielkości konia)

Sprzedawca kłamie w żywe oczy.

Auto i sekwencyjną instalką lpg wylądowało u ''mechaników''którzy rozkrecają wszystko i nie mogą wyjąć rozrusznika?To jakas masakra-cena spada auto dalej na warsztacie-ciekawe co po tej ''fachowej''operacji demontażu będzie działać a co nie.

Kumpel miał podobną sytuacje-musiał dojeżdzać sporo do roboty-chciał e34 ale zeby pracowac kupił eskorta z lpg za 700pln a na zadawalające go e34 poswiecil ponad miesiąc na poszukiwania.Mniej emocji przy zakupie bo potem emocje mogą być już tylko negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba,że oni tak to auto długo "naprawiają",bo co się dobrego na części nada to wyciągają:)

Też mi sięwydaje,żeby na ten czas jakieś pancerwagena kupić a za miesiąc,dwa(może jakieś dodatkowe fundusze wpadną...)poszukać przyzwoitej Bumy,która będzie cieszyła oko i serce a portfela zgubą nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Mam czym jezdzic na razie ( Mitsubishi Carisma GDI ) ale spac juz nie mogę po nocach od 3 tygodni i zaczyna to niekorzystnie wplywac na moja prace, budzet i rodzinę.

Poza tym kazdy miesiąc jazdy BMW na sekwencji ( oprócz satysfakcji z jazdy ) to dla mnie 250 - 300 zł więcej w kieszeni ( oszczednosc na cenie gazu ).

Czekając nie uzbieram po prostu gotowki.

Moze ktorys z tych bylby w miare:

Tylko musialbym miec pewnosc bo strasznie daleko.....

http://allegro.onet.pl/bmw-e36-318is-coupe-warto-xenon-17-gratis-i1267788589.html

http://allegro.onet.pl/bmw-e-36-coupe-1-8-is-z-gazem-i1272917182.html

Moze ktos na forum ma w okolicy cos godnego uwagi i da namiar. Potrafię się zrewanżować!

Edytowane przez kopot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale chyba dociera powoli do Ciebie(to nie atak;wiem jak emocje do auta potrafią człowieka sponiewierać:) ),że tamtym BMW daleko nie zajedziesz...i ta satysfakcja będzie...no raczej taki kawałek Stonesów by tu pasował:)

Czekając może nie uzbierasz gotówki,ale teżnie stracisz tak bardzo.

Ta bordowa-z góry odpuść.Jakoś wszelkie tjuninki powinny budzić obawę co do mentalności właściciela.Tutaj obstawiam,żę to handlarz-nie ma w Polsce Bogusławic,które by miały tablice ESI,bo ESI to moje rodzinne strony:)I aspekt bycia z Sieradza(ESI)a studiowania w Bogusławicach raczej odpada:)Nawet,jeżeli koleś jest z Sdz-a to obawiam się,że stan pozostawia wiele do życzenia,bo mechanicy tam sa...kiepscy(jest dwóch niezłych-jeden baaardzo drogi,drugi,ale on tylko Miśki dłubie).

Nie powiem,żeby poprzecierana,"sportowa"kierownica(w aucie o mocy 140KM?Na gazie-kpina w żywe oczy)budziła zaufanie i przekonywała o szacunku do auta.

Uprzedzając argument-"taka kierownica jest poręczniejsza"-nie wydaje mi się,żeby Bogowie z Monachium zakładali kierownicę,która z założenia miałaby być nieergonomiczna.Ja nie narzekam na swoją w każdym razie:)Chyba,że chce się szybkie kontry zakładać ;)

Zielona Buma-koleś handlarz(2 inne auta sprzedaj równolegle i chyba nie jest to wyprzedaż kolekcji marzeń),więc...z reguły omijać.Choć nie wygląda tak źle...Mam wrażenie,że drzwi były robione(niestety z obu stron)...

Musi być coupe?Sedana łatwiej upolować...a takie różnicy w "powietrzu"nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan jak najbardziej pasuje, skoro jest wieksza szansa na przyzwoity stan. Moge juz nawet do Biłgoraju pojechac dzisiaj po niełaciatego "pewniaka" z sekwencja, bez rdzy z dobrym motorem i zawieszeniem!

Chyba mnie pogilelo. Zacząłem juz nawet szukac w Dieslu ( nie zaoszczedze miesiecznie tyle co chcialem ).

Ale moze to jest jakies wyjscie, zeby z ceną zgrac stan auta.

Moze by obadac http://allegro.onet.pl/bmw-325-turbo-diesel-sport-m-pakiet-i1262026309.html ?

Edytowane przez kopot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich najlepiej jak dla mnie wyglada ten tds..... ale tds w BMW temat znany... drugi sie wydaje takim do dopieszczenia ale brak nawet elektr szyb w e36 by mnie skutecznie zniechecil... co do pierwszego to odstrasza kierownica ta chlodnica na ktorej jest napisane BMW E36 co wiadomo co oznacza oraz szrama po olejnu na silniku widoczna z daleka, lampy tez odstraszaja reszta to sprawa dyskusyjna czy sie moze podobac czy nie....

Ja bym jednak szukal R6.... mialbys odrazu jakies wyposarzenie a nie szyby na korbke i ten paskudny zegarek on jest okropny !! !! 320 COUPE z gazem sekwencyjnym gdzies z polowy lat 90 w gore z dobrym wyposarzeniem zadbane za wyjsciowe 8tys do negocjacji to zaden problem.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada zle, jednak diesle z zasady maja wicej nalatane i do tego tds, nie byl najmniej awaryjnym silnikiem w Beemkach :/

ten Mpak nie jest za bardzo kompletny :mrgreen:

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do e36 to koniecznie to musi byc e36?? bo szczeze mowiac siedziec w plastikowej puszcze miec paskudny zegarek i otwierac szyby na korbke to mozna dostac klaustrofobii przed BMW..;p za 7tys e30 bylaby jak z salonu a ludzie by klekali przed nia :) lub troche wygody i luksusu w e34??

Jesli chcesz e36 to musi cos miec w sobie wiec niech chodz to bedzie coupe (szyby bez ramek) linia coupe mi sie podoba... Elektryka jakis maly komp podlokietnik no i ten gaz w polaczeniu z R6 bedzie dobrym rozwiazaniem. Mozna tez kupic za powiedzmy 4tys od niemca i zainwestowac reszte robiac jak sie chce bedzie wtedy wiadomo co i jak.. :)

Jedna jest za ok 5tys z 98roku full opcja do dopieszczenia wyglada jak z pola ale czasem pozory myla moze technicznie jest sprawna tylko tak zle wyglada... jest dosc mloda wiec moze nie jest z nia tak zle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...