Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dodałem ogłoszenie pewnie za jakiś czas sie pojawi jak tylko Mod na to pozwoli - pewnie je jużnieraz ktoś widział na necie - tyle że teraz przecxhodzi przegląd a w mechanike poszło 4 tysiaki - można je jeszcze znaleźć w internecie ale cenąz neta nie należy sie przejmować[ATTACH=CONFIG]16720[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16721[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16722[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16723[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a tak zapytam z czystej ciekawosci z racji tego ze czesto jestes w niemczech , w jakiej cenie sa tamtejsze e30 cabrio w takim zadowalajacym stanie , chodzi mi o to ze wiadomo ze nie bedzie to nigdy odrestaurowany klasyk bo taki sie tez ceni , ale taka dobra baza zeby ja grzebac upiekszac i wlasnie podjac mala probe odrestaurowania.. ?

masz moze jakies linki aby podac jakies przyklady :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam z czystej ciekawosci z racji tego ze czesto jestes w niemczech , w jakiej cenie sa tamtejsze e30 cabrio w takim zadowalajacym stanie , chodzi mi o to ze wiadomo ze nie bedzie to nigdy odrestaurowany klasyk bo taki sie tez ceni , ale taka dobra baza zeby ja grzebac upiekszac i wlasnie podjac mala probe odrestaurowania.. ?

masz moze jakies linki aby podac jakies przyklady :) ?

Nie bywam w niemczech, ostatnio to rok temu jakos byłem :) Nie mam dostepu takiego do E30 niestety. Raz mialem oferte ale nie kupilem a tanio byla bo za 8000zl 91 czy 93 rok cala poprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bywam w niemczech, ostatnio to rok temu jakos byłem :) Nie mam dostepu takiego do E30 niestety. Raz mialem oferte ale nie kupilem a tanio byla bo za 8000zl 91 czy 93 rok cala poprawna.

to zapytam rowniez z ciekawosci to skad ciagniesz te wszystkie samochody ktorymi hanldujesz :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...