Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do tej czarnej z Siedlec wiec: - delikatne parchy korozja na tylnych nadkolach, na progach takze, - silnik byl wymieniany chodzi dobrze moze lekko zaworek slychac, - auto bylo w niemczech całe malowane, - skóry nie sa idealne z tylu jakas latka na gorze, - zawieszenie twarde, wiec z moich spostrzezen nie warto... cale malowane pewnie powychodza korozje, to samo bedzie z podłogą, silnik zagadka na odleglosc... no i niestety szukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ogloszenia tej z boleslawca i triche wydaje mi sie na zajechana. Rdeza pod tylnym prawym blotnikiemm klapa z tylu zle spasowana, tylny prawy blotnik (pod listrwa) rdza - czyli byc moze troche szpachli tam sie znajdzie. Ja ogolnie sie wyleczylem od kupna obnizonych, slicznie pomalowanych e30. Chyba tym razem wolalbym sie pchac w jak najbardziej fabrycznego, takiego egzemplarza przy ktorym nie majsterkowano. Wiem, ze to nie jest regula, bo jest wiele takich perelek, ktore sa obnizone, na szerokich felgach i naprawde zadbane, ale jedna spora czesc takich ma dosc mocno przeszlosc.

Kevin, ta ktora wkleiles (320i) bardzo ladnie sie prezentuje. Ja mam pytanie, czy bedziesz chcial trzymac ja z ori silnikiem, czy bralbys pod uwage jakikolwiek swap? Jezeli swap to prosze jaka tutaj jest piekna baza do projektu. 318, czyli takich raczej sie nie katuje..

http://otomoto.pl/bmw-318-C17738332.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz ogladalem tez tą z Bolesawca i to samo widze po zdjeciach nie warta... ta co wkleiles faktycznie mi tez sei podobala i srodek ma taki co chcialbym miec... z niemcowni moge trafic ladna tez za ok 8000zl ale taki golasek to robienia, zobaczymy cekam na ladna zrobiona.... moze sie uda jak nie to kupie i zrobie. Jeszcze pytanie bo mozna kupic 535i E34 za 2000-2500zl to jakbym z niej przerzucil silnik do kupionej E30 bedzie pasowal i ktos sie tego podejmie czy to duze kosztA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z Bolesławca ma wnętrze złożone chyba z trzech egzemplarzy (dywan jasny, boczki czarne a siedzenia niebieskawe ze zwykłej). Ta z Siedlec, spójrz na silnik. Dziwnie idą przewody od zbiorniczka wyrównawczego do chłodnicy, na przewodach przy chłodnicy nowe opaski zaciskowe, a na przewodach przy serwo i przy cewce jakaś taśma klejąca. Wygląda to na straszne druciarstwo. Ta powyżej od kolegi woz, nie mam zastrzeżeń poza jednym. Myślałem że w 1992 roku już do wszystkich "kładli" lampy soczewki z "uśmiechem", a w tej z ogłoszenia jest starszy typ. Poza tym straszna "bieda" wersja ale może dlatego się uchowała bez tunningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, straszna bieda - po prostu fabryka. Ma swoje dobre i zle strony. Zle bo owszem, trzeba wlozyc troche w nia, ale i dobre, bo nie byla grzebana i mozesz ja robic w stu procentach pod siebie.. Ja bym na powaznie sie nad ta zastanawial Kevin. Co do swapu, ostatnio na syndykacie byl silnik m52b28 z calym osprzetem do pchniecia. Nie pamietam dokladnie jaka byla cena bo tych ogloszen troche przewalkowalem, ale oglolnie wszystko co bylo potrzebne do swapa bylo, wraz ze skrzynia. Swap mysle ze mozesz zrobic w okolicach 2000-2500zl? Tylko strzelam. W tym cala elektryka itd. Czyli oddajesz np 318 i odbierasz za miesiac 328.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin, ta ktora wkleiles (320i) bardzo ladnie sie prezentuje. Ja mam pytanie, czy bedziesz chcial trzymac ja z ori silnikiem, czy bralbys pod uwage jakikolwiek swap? Jezeli swap to prosze jaka tutaj jest piekna baza do projektu. 318, czyli takich raczej sie nie katuje..

http://otomoto.pl/bmw-318-C17738332.html

ta wyglada super i tak jak piszesz, 318ek raczej sie nie katuje co mysle ze potwierdza stan tej sztuki, tylko zeswapowac na 2.8 i byloby pieknie :) no i oczywiscie plus jakas lekka, oryginalna stylizacja zewnetrzna :)

To jak za 2500zl dam i bede mial 2.8?? Nie na pewno wiecej... za 2500 to od razu robie nawet za 3000zl ;)

specem nie jestem ale chyba jest to mozliwe zeby za 3000-3500 odebrac 2.8......

Inaczej. Robocizna okolo 2000-2500. Silnik ze skrzynia drugie tyle podejrzewam ;)

ale pewnie wozu wie lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swapy mozesz miec nawet i za 1000zl. Wiodzialem akurat taki swap - kable na wierchu, przeowdy wisialy. Za porzadny swap trzeba liczyc od 2000-2500zl, ale to jest na zasadzie, ze zostawiasz samcohod, i odbierasz gotowca, sprawdzonego i pewnego ze nic sie nie rozsypie. Silniki m50b25 jestes w stanie wyhaczyc za te 2500zl w dobrym stanie. Z tego co wiem to 2,5 bez vanosa jest nie do zajechania - taki m30b35 z serii m50 :P, wiec jest to zawsze dobra opcja. Gdyby samochod mial byc doinwestowany, to bym sie zastanowil na opcja kupna np takiej 318, wlozenia silnika np 2,5 i przerobienie hamulcow. Mechanika to pikus, gorzej jesli blacha jest do roboty, to wtedy sa koszta i walka bez konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własiciel tej fioletowo/wrzosowej udzielał się na BMW-E30.pl. Co do tej czerwonej, pamiętam jakiś miesiąc temu "walała" się po alledrogo taka czerwona z dużym silnikiem (nie pamiętam jakim). Najśmieszniejsze, że z tyłu miała bębny zamiast tarcz. W tej nie potrafię dostrzec co jest z tyłu zamontowane, ale przednia tarcza wygląda na seryjną, chociaż w opisie aukcji zadeklarowano, że układ hamulcowy dostosowany do pojemności silnika. Mam nadzieje, że dostosowanie polegało na czymś więcej niż pomalowaniu zacisków na czerwono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem... 1993r oryginal lakier wszystko od Niemca poszanowane i jest to jak widac prosty oryginał i dobra baza. Pytanie ile bedzie mnie kosztowac zabawa w M Pakiet oryginal przod tyl, zawieszenia lampy ?? Bo chyba duzo za duzo wyjdzie cale auto ;( a do tego jest to 1.8 wiec potem silnik by chcial zawitac lepszy..

kgrhqflke1f390t3ubndpqy.th.jpg

kgrhqjiie1mopzsobndpeep.th.jpg

kgrhqjiwe1l6dqfsbndperf.th.jpg

kgrhqjle1gc3wz7bndphjzw.th.jpg

kgrhqnh8e1k4oc6mhbndpz7.th.jpg

kgrhqnike1njksnpgbndpsi.th.jpg

kgrhqnk0e1f1skrwbndp6kv.th.jpg

kgrhqrhge1f8cvfopbndp1j.th.jpg

kgrhqrlqe1fviw1lbndpmup.th.jpg

kgrhqvjue1jbdrkcbndpvvi.th.jpg

kgrhqzjoe1j3jy8nbndpneq.th.jpg

kgrhqzl4e1f3z1riubndpi8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za nią krzyczy ?

wygląda na 12000zł - ładna, przedni pas nie pogięty, poducha do wywalenia, wyposażenie jakieś jest, ale tył po umfalu :/ jestem ciekaw jak dużym? może tylko coś z klapą bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...