Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem się rozglądać za E30 Cabrio chciałbym fajniutką sztuke w cenie adekwatnej do stanu :) Wolę dołożyć niż kupić do roboty auto, wiadomo poprawki pod siebie nie uniknione. Wchodzi w gre czarna granatowa srebrna lecz inny kolor także tak jak ta i jestem poważnie nią zainteresowany http://otomoto.pl/bmw-318-m-technic-ii-C16049522.html

Rok temu była malowana, silnik pracuje dobrze jak zapewnial, nadkola byly robione i tam moze być coś ale zadnych wykwitów korozji pecherzy nie ma. Kto by mógł ewentualnie pojechac ze znawców E30 bo to nie moja była epoka... i co myślicie. Gaz sekwencja z komputerem przejechane 20tys km, wiem że gaz gaz i duzo nie bede nią jeździł ale jak jest to fajnie, gdyby nie było gazu byłoby fajniej...

Jeżeli nie ta to następna nic na siłe, pewnie znajdzie się a zakup E30 Cabrio nie uniknione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Poszukiwania dalej trwaja i nic się nie wyłaniało aż tu takie coś.. http://moto.allegro.pl/bmw-e30-cabrio-325i-m20b25-i1453363860.html

Ktoś zna moze ktoregos forum, lub ma w rejonach kogoś kumatego by sprawdził? Może w tym roku uda sie nabyć wreszcie E30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet ładna na foto.

Koleś mówi ze komora silnika jest jak z fabryki, ale foty nie dał, zdjęcia środka tak robione by nie było widac newralgicznych miejsc- fotel kierowcy, wnętrze, czy nawet te łatki dachu- a o nim zero info.

Fotki ładne bo po przeróbce, ale szczerze to nic na nich nie widać bo daleko jest samochód.

Jak dla mnie to rewelki nie ma, ale To ty kupujesz Kevin i może cos w niej widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przyjemnosc R6 nad czworkami dotyczy rowniez cabrio, wiec ja bym radzil zaczynac od 320. Przeciez przy otwartym dachu dopiero slychac jak ten silniczek chodzi :)

A ten? Na pierwszy rzut oka wyglada na zadbany, chociaz albo mi sie wydaje albo tyl lekko ruszany (klapa zle spasowana?)

http://otomoto.pl/bmw-325-cabrio-C16687954.html

A do jakiej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko 3 foty a mozna dać 10.

Fotel kierowcy, schowek i kolor to chyba to jest fiolet lub lampa zrobiła takie wrażenie.

Żadnego opisu co ma na wypasie- ale tempomat ma (chyba) :)

Dzwoń pytaj niech zdjecia prześle na maila to czego chcech, a jak coś to watacha do niego pojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fioletowe z poprzedniej strony nie warte swojej ceny. Brak otwierania klapy dachu (otwór z tyłu jak po popielniczce). Tapicerka skórzana szła zawsze w jednym kolorze, a tutaj jakieś wiejskie wstawki w innym kolorze co może oznaczać że skóra była mocno zniszczona. Poza tym sportsitze w E30 cabrio mają poprzeczne przeszycia w środku a tu idą wzdłuż siedzeń. Mieszek zmiany biegów wymieniony. Maska wydaje się źle spasowana, a dodatkowo widać że zaczepy mocowania dokładki w przednim zderzaku są w kolorze czerwonym. Ponadto rok 1990 to ostatni rok kiedy cabrio wychodziło w "wąskiej lampie", a więc obowiązkowo trzeba sprawdzić VIN, czy to auto jest zgodne ze swoim rocznikiem. To drugie auto możesz znaleźć opisane na forum bmw-e30.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki paid_in_full faktycznie jest opisane to drugie ale duzo do porobienia jest tez przy niej a sam wlasciciel przez tel mowi ze nie wie a na stronie e30 opisal to czego nie wie przez telefon. Ta z Krakowa fajna, ale fakt po jakichs przejsciah moglabyc ale czy wielkich? Nie mam nikogo w Krakowie oprocz rodziny i to znawcy aut ale nie E30sci a to trzeba troche temat E30 znac.. patrze dalej moze cos blizej sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin kraków a lubin to jakieś 280km więc jak miałbyś juz jechac to napewno z kasa i drugim kierowcą- brac na gorąco.

Jeśli sądzisz że masz "siły" i czas do zrobienia jej tomozna lecieć- to tylko 2godz jazdy ładna A4 a nie przez polskę dziurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...