Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ooo dzieki za zainteresowanie bo szukam, ale nie czerwone... mimo iz ładne jest.

czerwony jak dla mnie nie jest dobrym kolorem do bmw ale w cabrio i coupe uwazam ze pieknie wyglada :)

wyglada na to ze konkretna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwonej na pierwszy rzut oka:

-klapa bagażnika kompletnie niespasowana, szczelina z lewej dwa razy większa niż z prawej

-progi zamalowane byle jak na czerwono razem z listwą która powinna być czarna

-tylny zderzak wisi z prawej strony przy kole, albo założyli zakończenie plastikowe z przedniego zderzaka (jest inne niż tylne), guma jest pofałdowana, pewnie zatrzaski nietrzymają (zazwyczaj są przerdzewiałe i przy ściąganiu pękają)

-brak hokeja/listwy czarnej na przednim zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwonej na pierwszy rzut oka:

-klapa bagażnika kompletnie niespasowana, szczelina z lewej dwa razy większa niż z prawej

-progi zamalowane byle jak na czerwono razem z listwą która powinna być czarna

-tylny zderzak wisi z prawej strony przy kole, albo założyli zakończenie plastikowe z przedniego zderzaka (jest inne niż tylne), guma jest pofałdowana, pewnie zatrzaski nietrzymają (zazwyczaj są przerdzewiałe i przy ściąganiu pękają)

-brak hokeja/listwy czarnej na przednim zderzaku

Dzięki za porady, faktycznie też widzialem w tej czerwonej ten zderzak z tylu przy blotniku, klapa baganzika.. ogolnie czerwonej nie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci, ze na taki swap to ja patrzyc nie moge, trzebaby bylo troche poprawic i pochowac kable, bo tak to drutem wieje :/

ale e30tka w fajnym stylu i ze sporym nakladem, stawiam ze pojdzie za okolo 22000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mailem tą wkleic i jeszcze tą http://otomoto.pl/bmw-320-piekna-e30-cabrio-dla-konesera-C17742843.html Ta w Boleslawcu juz ponad pol roku sie psrzedaje ale jakis czas jej nie wystawial, widac ze do roboty ale tez mam zapytanie co do niej czy warto moze Tazunio mógłby podjechac na zywo ??> Druga sprawa ze ta http://otomoto.pl/bmw-320-piekna-e30-cabrio-dla-konesera-C17742843.html mi się piekielnie podoba!!! Ale daleko ale co o niej sadzicie bo chyba warto i trzeba jechac bo ktos sprzatnie jak wszystko ok z nią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...