Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no to pochwale sie swoim :-P

TIGER (na czesc Michalczewskiego w zlotych latach)

394d7016e5.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i dzisiaj jade obczaic nowego...

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuziem, jest z nami w domu za pare miesiecy bedzie na podworku z Tigerem (jak go tam puszcze - bo sie przywiazalem jak nigdy)

a psa mozesz zobaczyc jakies 10 razy w ciagu doby jak zapiszczy, ze chce siku (dzisiaj pobudka o 3.00 rano :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuziem, jest z nami w domu za pare miesiecy bedzie na podworku z Tigerem (jak go tam puszcze - bo sie przywiazalem jak nigdy)

a psa mozesz zobaczyc jakies 10 razy w ciagu doby jak zapiszczy, ze chce siku (dzisiaj pobudka o 3.00 rano :mrgreen: )

my pierwsze 3 dni ze swoim wogóle nie spaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazunio jak poszła w ślady ojca to współczuje sam mam haskiego już 9 lat i drugiego tak nie układnego psa chyba nie ma na świecie ty w prawo on w lewo itp.

A to mój Wolf wygląda jak wilk wiec nazywa się Wolf

zdjcie007x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez imilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A u nas wczoraj zagościł fox terrier ...... Piesio .... bo chwilowo jeszcze nie mamy pomysłu na imię dla niego :)

th_DSCN6718.jpg

th_DSCN6720.jpg

th_DSCN6723.jpg

th_DSCN6724.jpg

th_DSCN6725.jpg

th_DSCN6734.jpg

th_DSCN6736.jpg

th_DSCN6737.jpg

th_DSCN6744.jpg

Ogólnie taki trochę cichociemny , niby taki spoko luzik .... ale jak się załączy mu ADHD to ciężko go opanować :lol:

Dzisiaj musiałem ratować naszego drugiego weterana Reksia bo ten mały wariat chciał się z nim bawić .... tyle że Reksio to już raczej nie jest z tych co się bawią :lol:

ogólnie niezły cyrk się zrobił od wczoraj w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet się nie obejrzysz a będzie miał 300 kilo, oddech pijaka po 15 dniowej libacji i twojego poszczępionego kapcia w pysku... a mimo to za nic go nie oddasz i zabijesz każdego kto odważy się na niego krzyknąć - wiem z autopsji <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...