Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że mam już mętlik w głowie to prosiłbym o wyrażenie waszej opinii które fele będą waszym zdaniem lepiej pasowac do mojego sedana e46.

W sumie to cały czas mam w głowie styling 135:

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-wz-135-bmw-3-e46-m-pakiet-i1478791384.html

lecz nie ukrywam, że te mi również podchodzą:

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-wz-193-bmw-z4-z3-x1-x3-i1469023205.html

na aucie: http://www.ps1984.de/330CI/_CIMG1841.html

A jakie jest wasze zdanie?

Napewno ma to byc 18cali.

Dzięki za wszelkie sugestie. Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

135 są najladniejsze jakie wyszly do BMW, ten wzor zawsze mi sie podobal i jak tylko zostal wypuszczony od razu kupilem do swojej 5tki. To moje zdanie.

Zgadza się, też mi ten wzór pasuje, ale sam już nie wiem co wybrac (wszystko daleko...)

Moim zdaniem te z 2 linku ;)

Dla mnie e46 w sedanie jest nieco zbyt masywne i ten felunek by je troszkę "odchudził" ;) Ale to już takie moje osobiste zboczenie :P

No muszę przyznac, że ten wzór też wpadł mi w oko i teraz dylemat... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja raczej szukam czegoś z oryginału. Pozatym rant średnio mi podchodzi :)

Ja tez bym te z drugiego zalozyl, widzialem E46 ostatnio na tej feldze, musze przyznac ze bardzo pozytywnie, bedziesz zadowolony :)

No widzisz, też chciałbym to najpierw zobaczyc na żywo, ale myślę, że też będę raczej na tak. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu rantu, to moim zdaniem do Twojej nie bedzie pasowal, rant to raczej wiecej modow itp., Twoja jest bardziej ori i ktoras z tych dwoch pierwszych felg bedzie lepiej pasowac :)

...też jestem tego zdania :)

Ja ogólnie szukam czegoś klasycznego, w planach jest m-pak zewnętrzny i dlatego felgi też chcę ///M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, napewno nie tam, mam upatrzone w Bełchatowie (przy okazji odwiedziłbym teściową :) ), ale musiałbym najpierw zadzwonic i dowiedziec się pare konkretów (cena początkowa 2500), no nie wiem, bo w zasadzie 135 też mi się podobają, ale ta niepewnośc chyba od zbyt długiego przesiadywania przed kompem :)

Najlepiej by było jakby ktoś miał coś co mnie interesuje na miejscu, a tak jak i tak trzeba gdzieś podjechac, to przymierzyc nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...