Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie sprawdzic jakie ET wejdzie mi do M3 bo mam caly czas problem jakie nie wloze kola to sa gleboko a nie przy rantach blotnikach szczegolnie tyl http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-19-cali-opony-michelin-pilot-sport-i1542132502.html bo te sa fajne koleczka.

zawsze możesz zapodać dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze jedynym wyjsciem jest zakup dwoch kompletow + gwint (oczywiscie) ;)

przyjemne z pozytecznym - czyli pieprz i wanilia :D:D:D

Niestety na 2 komplety mnie nie stac, ale to chyba faktycznie byłoby najlepsze wyjście :)

265 bedzie obcierac. Ja mialem 255 i byla gazeta, to juz byl naprawde fuks.

...i to jest kolejny powód żeby się zastanowic nad tą okazją...

jak masz na nie siano to lans :D

jestem w stanie dac taką kasę na fele + opony, ale w tym wypadku opony trochę wyjechane, a ceny 19 odstraszają :(

przy takim kole z nikim nie bedziesz sie musial scigac :D

he he, albo po prostu nie bardzo będę mógł, bo będzie mułowaty :(

Tak czy siak czekam narazie na info od vermiliona, zobaczę co mi zaproponuje i wtedy podejmę ostateczną decyzję, ogólnie patrzę na 18" i 19", z tym że 19 to raczej żeby były z rześkimi oponkami, chociaż na 2 sezony bez stresu...

Jak coś łyknę to oczywiście pochwalę się w mojej galerii :P <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie, nie znudziły. Ogólnie to narazie tylko pytam, bo szwagier mi truje żeby mu vermiliony opylić...:)

Ori raczej nie, bo jest ich mało, a jak są to ceny zaporowe. Ogólnie jak miałbym coś zmieniać to podobają mi się skręcane z polerowanym rantem. Najchętniej z 10 cali z tyłu żeby było szeroko...

Marzy mi się german... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szczerze to lubię jak całość ze sobą współgra, a u mnie nic się nie kojarzy z alpiną, nawet kolor zupełnie inny, a więc chyba nie do końca to do mnie przemawia, no może jakbym to zobaczył na innej e46 to miałbym tą wizję, a tak to sam nie wiem....

Ogólnie to mój pierwszy typ to oz futura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...