Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tamtym roku na allegro jeden kolo gdzieś z okolic Kłodzka wystawił takie z oponami w 18" za 2700. Więc może warto poczekac na okazję.

Za taką cenę to bardzo chętnie. Zobaczę, może poszukam jeszcze na e-bayu. Fakt, że pośpiech nie jest dobrym doradcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to model?
te są z M5 (E60 jak się nie mylę) i do tego 19", ale są bardzo podobne do tych 135, więc myślę że 135 jest lepsze niż te z drugiego linku. Tylko ona ma gwincik i rozmiar 19, nie wiem czy 18 tez tak ładnie będzie wyglądać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obawiam się, że jak zmienię fele to bez chocby delikatnego obniżenia się nie obędzie. Ogólnie 19" napewno lepiej wygląda, ale na nasze drogi to byłby chyba zły pomysł...

Bo gdyby nie to, to proszę...

http://allegro.pl/alufelgi-bbs-challenge-5x120-8-5x19-et35-bmw-i1496194326.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ET to bralbym je do siebie...

W ogole to:

"Felgi jezdzily w BMW E36 seria 5"

???

...widac, jakiś fanatyk... :)

podlacze sie pod temat bo szukam feli 19 " i teraz pytanie jakie et musze szukac zeby to wygladalo i nie obcieralo ? opona przod 245 tyl 255 lub szersze ? ma ktos jakies prpozycje ?

Edu, a nie boisz się naszych wspaniałych dróg, bo mnie to głównie zniechęca jeżeli chodzi o 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temat bo szukam feli 19 " i teraz pytanie jakie et musze szukac zeby to wygladalo i nie obcieralo ? opona przod 245 tyl 255 lub szersze ? ma ktos jakies prpozycje ?
Przod 8,5x19 et35 opona 235x35 Tył 9,5x19et40 opona powinna pasić jak do mojej trumny 265x30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obawiam się, że jak zmienię fele to bez chocby delikatnego obniżenia się nie obędzie. Ogólnie 19" napewno lepiej wygląda, ale na nasze drogi to byłby chyba zły pomysł...

Bo gdyby nie to, to proszę...

http://allegro.pl/alufelgi-bbs-challenge-5x120-8-5x19-et35-bmw-i1496194326.html :)

Fajne są tylko mają zle et z tylu

P1010029-1.jpg

powinno być et40

P1010029-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są tylko mają zle et z tylu [ATTACH=CONFIG]3649[/ATTACH]powinno być et40

Złe, znaczy, że nie podejdą czy będzie źle to wyglądac?

http://img718.imageshack.us/img718/8131/22976352.jpg

Styling 230 ? Mi sie bardzo podoba.

No też fajne, ale to też 19". Sam już nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes za malo agresywny Fela jest dobra :P
Ta fela na E92 coupe wyglada jak z bajki :) Rush, co Ty masz z tym brakiem agresji?! :D co chwile cos dla Ciebie malo agresywne jest :D

no bo wybieracie dziewice jakies obłe felgi co wygladaja jak do skody tylko maja 19 cali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli prostota jest naladniejsza te se kupcie te skody :D a ja juz tlumacze na przykladach moj punkt widzenia, staralem sie na felgach oryginalnych :P no chyba ze komus nie zalezy zeby jego fura miala tzw. pazur, to moze ladowac stonowane fele. niektorzy wola nie rzucac sie w oczy i takie podejscie tez szanuje :)

e30 fela malo agresywna

e30nie.jpg

e30 fela agresywna

e30tak.jpg

e36 fela malo agresywna

e36nie.jpg

e36 fela agresywna

e36tak.jpg

e46 fela malo agresywna

e46styl44.jpg

e46 fela agresywna

e46tak.jpg

e60 fela malo agresywna

e60nie.jpg

e60 fela agresywna

e60tak.jpg

e90 fela malo agresywna

e90nie.jpg

e90 fela agresywna

e90tak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...