Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam szanownych kolegów ponownie. Trochę czasu minęło, a ja nadal bez felg. Dostałem namiary na kilka osób, ale brak czasu żeby podjechac niestety przedłuża sprawę :( Dlatego też w wolnych chwilach lookam po necie. Wpadły mi w oko fele vermilion virtus carbon polish. Jaka jest wasza opinia na ten temat? Podoba się czy nie bardzo?

Tak to wygląda:

[ATTACH=CONFIG]14048[/ATTACH]

Za wszelkie opinie z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela ogolnie ladna, teraz jest pytanie jak z jakoscia... Dzwoniles do tego kolesia co Ci numer podalem?

Hej. Jeszcze nie. Mam nawał pracy, i nie mam czasu do niego jechac, a nie chcę tak na sucho zawracac głowę. Co do jakości vermiliona to raczej nie mam wątpliwości. Felgi te ma już pare osób na bmw sport i nikt nie narzeka. A więc raczej chodzi mi żebyście mi doradzili czy będzie pasowac do mojej fury. Dzięki Jarek

Czechu dobrze pisze - "jakość" - zeby się nie okazało, że się zaraz powyginają... Czasami lepsza używka, ale twarda i trwała.

W necie wyczytałem, że felgi 18" i 19" z modeli E9xx i E6xx były właśnie wadliwe (sporo przypadków pękania). A więc nigdy nie wiadomo jaka byłaby lepsza.

Zresztą to nie chodzi o to. Mam dosyc szukania na allegro. Ceny m-pakietowych używek to w granicach 3 tysi. Na dodatek za jednymi pojechałem 150km w jedną stronę i okazało się że te niby "igiełki" były w opłakanym stanie :(

Te vermiliony koleś ma skompletowac z ekspozycji. Cena ma byc atrakcyjna. Zdjęcia i info odnośnie ceny mam dostac do końca tygodnia. Dlatego pytam co o nich sądzicie. <bmw>

Edytowane przez Jaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro , bądź co bądź te fele są dobrej jakości , jak takie zakupisz to myślę że będą najładniejsze w mieście :P, a tak na serio fejny wzór , a koszt tego to myślę że trochę kosztują jak to Vermilion.

Powiem tak, cena ma byc atrakcyjna, bo będą z ekspozycji. Cena normalna to 3360 - 10% za to, że jestem z forum i kolejne 10% jak zrobię sesję na ich felgach. A te z ekspozycji mają byc tańsze. Czekam na info co do ceny, ale myślę, że się zdecyduję. Jak co to dam cynk. :)

Edytowane przez Jaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasza opinia na ten temat? Podoba się czy nie bardzo?

Za wszelkie opinie z góry dzięki :)

moja opinia jest taka, ze zawsze vermiliony jakie widzialem na sesjach na roznych forach to wygladaly slabo, a na pewno duzo gorzej niz na fotkach katalogowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz za***iste koła z oponami na które sam się czaiłem. Kolo chciał 4800 zł, teraz wystawił za 4000...Jak masz kase to nawet się nie zastanawiaj, na aucie będzie miazga <bmw_1><bmw_1><bmw_1><bmw_1>

http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-19-cali-opony-michelin-pilot-sport-i1542132502.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiem, wiem, sam je oglądałem, ale 19" obawiam się będzie za dużo. Jasne, że wygląd byłby mega super, ale ja auto użytkuję na codzień i niestety na nasze drogi 19" to chyba deczko za dużo, chociaz nie powiem bo cena jak za taki komplet faktycznie atrakcyjna. Pod warunkiem, że stan jest ok, a po tych zdjęciach trudno to ocenic. A powiem Ci Forest, że juz przestałem wierzyc w te ich teksty, że felgi igła a opony na kilka sezonów :)

Nie wiem, póki co czekam na info od vermiliona. Jak da dobrą cenę to łykne od niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz za***iste koła z oponami na które sam się czaiłem. Kolo chciał 4800 zł, teraz wystawił za 4000...Jak masz kase to nawet się nie zastanawiaj, na aucie będzie miazga <bmw_1><bmw_1><bmw_1><bmw_1>

http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-19-cali-opony-michelin-pilot-sport-i1542132502.html

Jaro ja wolalbym 100 razy bardziej te co wrzuca Forest od vermilionów, bierzesz je do znajomej wulkanizacji sciagaja opony i Ci sprawdzaja, a to sa dokladnie te ktore sa zalozone na ciemnego sedana ktorego foty wrzucilem w Twoim temacie :) robia meeeega robote uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :) Dopiero zasiadłem na kompa i widzę, że temat się rozwija :) Powiem tak, gdyby te BBS były 18" to brałbym bez zastanowienia, a tak to trzeba przemyślec temat, bo Bastars ma rację, opony się kończą , a pozatym 265 z tyłu w e46 2.0 diesel to chyba za grubo co :) Zresztą zabiliście mi niezłego cwieka nie ma co..... Wiadomo człowiek chciałby miec coś wyjątkowego i bbs ch 19" zapewne jest czymś wyjątkowym, ale trzeba też trzeźwo patrzyc na sytuację i tutaj mamy kiepski stan naszych dróg + mega ceny opon i wtedy trzeba się zastanowic co jest ważniejsze: lans, komfort, czy ekonomia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans. O ekonomii pomyśl na emeryturze

ja mysle, ze jedynym wyjsciem jest zakup dwoch kompletow + gwint (oczywiscie) ;)

przyjemne z pozytecznym - czyli pieprz i wanilia :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...